M. Verstappenas: J. Villeneuve‘as turėtų pagalvoti apie tai, ką kalba (29)

M. Verstappenas: J. Villeneuve‘as turėtų pagalvoti apie tai, ką kalba
logo 2016 Rugsėjo 03 d. 00:20, Red Bull/Getty Images
„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas pareiškė, kad F-1 čempionas Jacquesas Villeneuve‘as turėtų gerai pagalvoti prieš kritikuodamas jo veiksmus trasoje.
Jaunasis olandas susilaukė nemažai kritikos dėl savo veiksmų praėjusį savaitgalį Belgijoje vykusių lenktynių metu. Sportininko gynyba buvo itin nepatenkinti „Ferrari“ pilotai. Nepaisant agresyvaus elgesio trasoje, „Red Bull“ lenktynininkui pavyko išvengti baudų.
J. Villeneuve‘as neseniai pareiškė, kad nebausdama piloto FIA saugo jaunąjį sportininką. Kanadietis taip pat pasiūlė M. Verstappenui nusiraminti, nes dėl savo agresyvaus elgesio jis vieną dieną gali pražudyti kurį nors pilotą.
Tokie kanadiečio komentarai itin nepatiko minėtajam M. Verstappenui. Jaunasis sportininkas, duodamas intveriu Olandijos žiniasklaidai, pareiškė, kad J. Villeneuve‘as turėtų gerai pagalvoti prieš sakydamas tokius dalykus, nes pats praeityje lenktynių trasoje yra užmušęs žmogų.
Olandas prisiminė 2001 metais Australijoje vykusias F-1 lenktynes. Tuomet atvažiuodamas į trečiąjį posūkį kanadietis trenkėsi į priekyje važiavusio Ralfo Schumacherio bolidą. Nuo J. Villeneuve‘o BAR automobilio nutrūkęs ratas kliudė vieną iš trasos maršalų. Nugabentas į ligoninę jis mirė.
Atvykęs į Italiją M. Verstappenas buvo įspėtas F-1 lenktynių direktoriaus Charlie Whitingo. Tačiau sportininkas pareiškė, kad neketina keisti savo vairavimo stiliaus.
[gallery id=1209 rand=rand]

Komentarai (29)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
errnis
| 09/04 10:55 Atsakyti
Tikrai su juo VES kazkas netaip ar cia reklaminis red bull trukas kaip super star padaryti arba jis gyvena virtualiam play station gyvenime
Marijus Vaskelis
| 09/04 10:13 Atsakyti
Bet tai ką jis stumia.. jokios pagarbos čempionams. Raikis, Sebas, dabar dar ir Žakas.. tipo tylėkit lodoriai, aš nors ir spenys dar, bet geriau žinau viską, nei jūs, suknisti čempionai. Josas nebūtų toks pat vėpla, kaip ir jo Maxiukas, tai už tokius pasisakymus diržu šikną išakėtų, nes jau baisu darosi, kas per *** tas vaikas.
augis.lt
| 09/03 16:21 Atsakyti
taip taip Larensai - Josas konkretus grybas buvo. Ir neverta čia nei vieno nei kito Verstappen'o šlovinti.
poncijus
| 09/03 15:35 Atsakyti
versktpapkenktpui patare ka sakyti. i visus klausimus panasus atsakymai.
GU38
| 09/03 14:32 Atsakyti
Maži vaikai, nesuprasdami ką daro, už namų ribų šneka tai, ką tėvai pašneka už "uždarų durų". Panašu, kad ir šitas vaikelis neatsirenka dar kada reiktų patylėti.
dtmdainis
| 09/03 13:50 Atsakyti
"Tačiau sportininkas pareiškė, kad neketina keisti savo vairavimo stiliaus." Kazkur girdeti zodziai :)
Afonia
| 09/03 13:50 Atsakyti
Apie ka as ir kalbejau :D, cempionas matai, bukas kaip autobuso priekis tiek veinas tiek kitas
Klepsidra
| 09/03 13:10 Atsakyti
Larensas> Josas cempionas? :D https://www.youtube.com/watch?v=MhgRG8aJX-0 - cia yra jo geriausias cempioniskos karjeros pasiekimas. tiesa, kiek pamenu naglai malti liezuviu irgi gerai mokejo
Aš Vytautas
| 09/03 13:04 Atsakyti
savo pareiškimais maxas man primena montoya...
Zeto
| 09/03 13:02 Atsakyti
kai maxas dar tik atako, Zakas tapo cempionu.. O dabar dar gieda atsistojes. Tie jo veiksmai trasoje man lyg ir labai neuzkliutu, nes atmetus sauguma, jie istikruju inesa idomumo, intrigos. Tikrai ziurovui yra idomu. Nu bet jau tie snragliski giedojimai ziniasklaidoje tai tikrai atstumianciai atrodo. Tu gali nepaisyti autoritetu kovoje, bet jei nori buti gerbiamas, turi gerbti kitus kolegas, ypac, kurie yra 100 kartu daugiau mate ir pasieke, nie pats kolkas..
×

TOP naujienos