M. Verstappenas nemano, kad ateityje jam teks kovoti tik su C. Leclercu (3)

M. Verstappenas nemano, kad ateityje jam teks kovoti tik su C. Leclercu
logo 2019 Rugpjūčio 22 d. 18:55, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ lyderis Maxas Verstappenas šį sezoną jau ne kartą trasoje rimtai susigrūmė su „Ferrari“ komandos naujoku Charlesu Leclercu.

Abu šie pilotai yra laikomi „Formulės-1“ ateitimi, o jų tarpusavio dvikovos prasidėjo dar prieš kurį laiką, kuomet tiek M. Verstappenas, tiek C. Leclercas lenktyniavo kartingų kategorijoje.

„Red Bull“ lenktynininkas, bendraudamas su „Motorsport“, teigė, kad ateityje tikisi dar daugiau dvikovų su C. Leclercu, tačiau nemano, kad kova vyks tik tarp jų.

„Mes su Charlesu lenktyniaujame vienas su kitu pakankamai kietai ir visi žino apie mūsų istoriją dar lenktyniaujant kartingais. Manau, kad visi perėjo per šį etapą, o dabar mes abu esame „Formulės-1“ pilotai ir tai - mūsų svajonės išsipildymas.

Abu mes esame ten, kur ir norėjome būti. Apie tai svajojome dar lenktyniaujant kartingais. Nuostabu, kad abu esame „Formulėje-1“. Aš jaučiu didžiulę pagarbą Charlesui, tačiau, manau, kad ateityje teks kovoti ne tik su juo.

Šiuo metu yra ir daugiau jaunųjų talentų, pavyzdžiui, Lando Norrisas, George'as Russelas ar Alexanderis Albonas. Daug jaunų talentų šiuo metu skinasi kelią „Formulėje-1“ ir jei jie turės tinkamus bolidus, gali nuveikti daug puikių dalykų“, - varžovams gražių žodžių negailėjo M. Verstappenas.

Komentarai (3)


antiquas007
| 2019 Rugpjūčio 23 d. 12:46
Maxas bresta kaip lenktyninkas ir kaip zmogus, po truputi atsikrato savo avantiurizmo.
LewisDNF
| 2019 Rugpjūčio 22 d. 22:38
Pit Crew
| 2019 Rugpjūčio 22 d. 21:47

Kelis kartus formulėjo pakovojo ir pasipylė straipsniai kaip iš gausybės rago...

Palei žiniasklaida cia dabar tik dvi ateities žvaigždės. Realiai Maksas labai konstruktyviai šneka, nors kartais atrodo pasikėlęs, bet pasako kaip yra iš tikrųjų, o ne ka is galvojo zurnaliugos
Pit Crew
| 2019 Rugpjūčio 22 d. 21:47
Kelis kartus formulėjo pakovojo ir pasipylė straipsniai kaip iš gausybės rago...
×