M. Verstappenas nepataria spręsti apie Baku trasą pagal Monaką

M. Verstappenas nepataria spręsti apie Baku trasą pagal Monaką
logo 2021 Gegužės 24 d. 12:09, Pixabay

Lenktynes Monte Karlo miesto gatvėse laimėjęs „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas spėja, kad jėgų pasiskirstymas kitame etape turėtų pasikeisti.

Po Monako GP „Formulės-1“ sportininkų laukia varžybos Azerbaidžano sostinėje Baku. Ten taip pat bus lenktyniaujama miesto gatvėmis, tarp kurių yra siaurų, nelygių ir lėtų ruožų. Tačiau kartu Baku žiede yra ir kelios labai greitos tiesiosios. 2019 metais vidutinis „pole“ laimėtojo greitis kvalifikacijoje čia buvo 215 km/h, kai tuo tarpo Monake tame pat sezone - - tik 170 km/h.

Dėl to Monako etapą laimėjęs Maxas Verstappenas abejoja, kad jis turės pranašumą ir Baku trasoje.

„Atvirai sakant, jokio užtikrintumo dėl Baku negali būti, - sakė Verstappenas. - Trasa Baku yra visai kitokia, ten mes turime kur kas mažiau prispaudžiamosios jėgos dėl ilgos tiesiosios. Sukibimo su danga lygis taip pat yra gerokai mažesnis. Lyginti šias dvi trasas yra beprasmiška“.

Kartu olandų sportininkas sutinka, kad teoriškai „Red Bull“ turėtų būti labai greiti Azerbaidžane: „Mes ten turėtumėm būti labai greiti, bet geriau palaukime. Monake aš irgi būdavau dažnai greitas, bet ne kartą sudaužiau bolidą...“

Anksčiau „Formulė-1“ į Azerbaidžaną buvo atvykusi keturis kartus. Kol kas niekam nepavyko čia iškovoti dviejų pergalių – tris kartus stipriausi buvo „Mercedes“ atstovai, dar vieną kartą ant nugalėtojų pakylos užlipo Danielis Ricciardo su „Red Bull“. Geriausia Verstappeno vieta Baku – ketvirtoji vieta 2019 metais.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 4
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau
Baku
Trasa: Baku (Europos GP)
Ilgis: 6,006 km Ratų skaičius: 0
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794