M. Verstappenas: neturime priežasties keisti A. Alboną (1)

M. Verstappenas: neturime priežasties keisti A. Alboną
logo Liepos 10 d. 11:50, Red Bull Content Pool

Vakar Austrijos Štirijos regione Maxas Verstappenas kalbėjo apie pasaulio čempionato startą ir apie „Red Bull“ bolido greitį...

Maxas Verstappenas: „Honda“ jau pasiekė tam tikros pažangos, bet „Mercedes“ kol kas tvarkosi geriau. Mums reikia dirbti dar intensyviau, jei norime pasiekti geresnio rezultato iš bolido ir jėgainės.

„Mercedes“ labai getai padirbėjo žiemą, bet šioje trasoje nėra tiek daug posūkių, kuriuose mes jiems nusileidžiame. Aš nesu tiek daug patenkintas mašinos balansu įvažiuojant į posūkį iki apekso, bet šioje trasoje būtinas maksimalus pasitikėjimas bolidu, kad būtų įmanoma atakuoti greituose posūkiuose. Jei mes pagerinsime mašinos balansą, būsime kur kas arčiau „Mercedes“.

Negaliu tvirtinti, kad mes būtinai aplenksime „Mercedes“, bet jei mums pavyks sumažinti atsilikimą nuo jų kvalifikacijoje bent 0,1-0,2 sek., tai lenktynėse mes turėsime geras perspektyvas.

Galimas Sebastiano Vettelio sugrįžimas į „Red Bull“? Aš dalyvavau toje „Servus TV“ laidoje ir sėdėjau greta Sebastiano, kai manęs paklausė, ar galiu aš tai įsivaizduoti? Aš atsakiau, kad „taip“, tačiau mūsų komanda yra patenkinta dabartine sudėtimi, mes su Alexu Albonu puikiai bendradarbiaujame, jis yra laba greitas ir nėra jokių priežasčių jį keisti.“


Komentarai (1)
evbis
IP: a3032fb | 07/10 15:00 Atsakyti
Bailys - bijo geriausio piloto pasaulyje konkurencijos
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas