M. Verstappenas: nežinau, kodėl tiesiosiose buvome lėtesni

M. Verstappenas: nežinau, kodėl tiesiosiose buvome lėtesni
logo 2020 Rugsėjo 05 d. 19:24, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas teigia nežinantis, kodėl važiuojant varžovui iš paskos jis buvo lėtesnis tiesiosiose.

„Laikiausi vis mažesnio ir mažesnio atstumo nuo priekyje važiavusio bolido. Bet tada aš buvau lėtesnis tiesiosiose. Keista“, - sakė penktą rezultatą užfiksavęs olandas.

Anot olando, „Red Bull“ padarė viską, kad kvalifikacijoje pasiektų kuo geresnį rezultatą.

„Viso savaitgalio metu turėjome problemų. Išbandžiau viską. Išbandžiau įvairius sparnų nustatymus, bet rezultatas vis tiek buvo toks pat. Tai reiškia, kad net ir naudodami mažiausius sparnų pasvirimo kampus esame nepakankamai greiti. Taip pat nesame patenkinti bolido balansu bei turime bėdų su sukibimu. Tad yra kur padirbėti. Lengva sakyti, jog mums trūksta galios, bet tai nėra pasiteisinimas. Tad turime kur pasitempti.“

M. Verstappenas tikisi, kad komanda bus stipresnė kitose trasose.

„Mes tiesiog gerai neatlikome darbo. Monza yra išskirtinė trasa. Kai grįšime į normalesnes trasas, manau, kad ir vėl būsime treti. Bet kokiu atveju toks rezultatas nėra geras.“

„Laiko skirtumas tarp trečią ir dešimtą vietą užėmusių sportininkų yra mažas. Tikiuosi, kad rytoj galėsime kovoti dėl trečios vietos. Apie „Mercedes“ net nekalbame, jie važiuoja kitame lygyje.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778