M. Verstappenas: paskutiniame kvalifikacijos rate viskas susiklostė puikiai

M. Verstappenas: paskutiniame kvalifikacijos rate viskas susiklostė puikiai
logo 2020 Gruodžio 12 d. 17:25, Red Bull Content Pool / Getty Images

Abu Dabyje „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas laimėjo kvalifikacijos finalą – tai tik trečias toks šio sportininko pasiekimas per visą karjerą ir visa komanda labai džiaugiasi juo. Tai tik antras kartas 2020 metais, kai „pole“ atiteko ne „Mercedes“ pilotams.

Maxas Verstappenas: „Prieš kvalifikacijos pradžią aš sakiau, kad reikia gražiai užbaigti sezoną ir mums pavyko. Esu labai patenkintas. Kvalifikacijos pradžia nieko gero nežadėjo, juolab, kad trečiame trasos sektoriuje tiek daug posÅ«kių, kur buvo galima padaryti klaidą, bet laimei, paskutinis ratas man pavyko puikiai.

Šis sezonas visiems pasirodė esantis ilgas, juk daug lenktynių vyko paeiliui, vienos po kitų. Manau, kad paskutinė kvalifikacija patiko visam mÅ«sų kolektyvui. Mes be galo džiaugiamės. Jei jÅ«s esate visą sezoną besivejančių vietoje, nors palaipsniui ir mažinate atotrÅ«kį, tai kiek nuvilia. Bet šiandienos rezultatas labai nudžiugino.

PažiÅ«rėsime, kaip klostysis rytdienos lenktynės, mes padarysime viską, ką pajėgiame, pasistengsime išlaikyti varžovų iš „Mercedes“ spaudimą, nors jie yra labai stiprÅ«s. ŠÄ¯ savaitgalį mÅ«sų bolidas rodo neblogą maksimalų greitį, tikėsimės, kad rytoj mums tai padės“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos