M. Verstappenas patenkintas rezultatu, bet nusivylęs komandos taktika

M. Verstappenas patenkintas rezultatu, bet nusivylęs komandos taktika
logo 2021 Liepos 03 d. 18:35, Pixabay

Nepaisant iškovotos „pole“ pozicijos šiandien Austrijoje vykusioje F-1 kvalifikacijoje, Maxas Verstappenas nebuvo itin patenkintas. Sportininkas neslėpė nusivylimo „Red Bull“ komandos priimtais sprendimais.

Nors paskutinėje važiavimų dalyje olandui antruoju bandymu ir nepavyko pagerinti savo anksčiau užfiksuoto rezultato, čempionato lyderis iškovojo „pole“ poziciją, antroje vietoje likusį Lando Norrisą aplenkęs mažiau nei 0,1 sek.

Trečios kvalifikacijos dalies pabaigoje sportininkas išvažiavo į trasą pirmas. O pasibaigus važiavimams neslėpė nepasitenkinimo dėl tokio komandos sprendimo.

„Mes daugiau niekada to nedarysime. Ä® trasą neišvažiuosiu pirmas. Iškovojome „pole“, bet apie tai pasikalbėsime vėliau“, - radijo ryšiu komandai sakė M. Verstappenas.

Pasibaigus kvalifikacijai M. Verstappenas nebuvo itin patenkintas.

„Žinoma, džiaugiuosi iškovojęs „pole“ poziciją. Bet nesu patenkintas tuo, kaip viskas klostėsi paskutinėje važiavimų dalyje. Aš pirmasis išvažiavau į trasą, tad praradau laiko tiesiosiose. Todėl negalėjau pagerinti savo rezultato. Pavyko iškovoti „pole“ poziciją, bet norėjosi geresnės paskutinės kvalifikacijos dalies“, - pasakojo M. Verstappenas.

Olandas pridÅ«rė, kad nesitikėjo, jog komanda jį išsiųs pirmą į trasą.

„Išvažiavau į trasą ir tik tada supratau, jog esu pirmas. Tad nebeliko nieko kito, tik susitaikyti su situacija. Bet aš tikrai nesitikėjau tiek daug prarasti tiesiosiose. Bent žinosime kaip geriau pasielgti kitą kartą. Geriau likti garaže, nei į trasą išvažiuoti pirmam.“

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau
Trasa: „A1-Ring", Spielbergas (Austrijos GP)
Ilgis: 4,326 km Ratų skaičius: 71
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821