M. Verstappenas: rezultatai neatspindi tikrojo mūsų greičio

M. Verstappenas: rezultatai neatspindi tikrojo mūsų greičio
logo Rugsėjo 03 d. 21:27, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas teigia, kad šiandien vykusių treniruočių rezultatai neatspindi tikrojo „Red Bull“ komandos greičio Zandvoorto trasoje, Nyderlanduose.

Olandas antroje treniruotėje liko penktas. Sportininkas galėjo pasirodyti geriau, bet tuo metu, kai „Red Bull“ pilotas bandė įveikti savo greičiausią ratą, už trasos ribų išlėkė „Haas“ atstovas Nikita Mazepinas. Dėl to važiavimai buvo sustabdyti, o M. Verstappenas taip ir neužfiksavo geresnio rezultato.

„Nemanau, kad treniruočių rezultatai atspindi mūsų tikrąjį greitį įveikiant trumpas distancijas. Bet kokiu atveju ketiname padirbėti prie tam tikrų dalykų, kuriais nesame visiškai patenkinti. Tačiau mūsų tempas įveikiant ilgas distancijas atrodo konkurencingas, o tai visada yra svarbu“, - kalbėjo M. Verstappenas.

Olandas pritaria kitiems F-1 pilotams, jog lenkti Zandvoorto trasoje bus sunkus.

„Mes žinome, kad startinė pozicija čia yra labai svarbi. Tad pažiūrėsime, ką galime padaryti, kad įveikdami trumpesnes distancijas būtume stipresni.“

„Bet kaip jau sakiau, šios dienos rezultatai neatspindi tikrojo mūsų greičio, nes savo geriausią ratą įveikiau su labiau panaudotomis padangomis. O jei niekas nebūtų sutrukdęs įveikti paskutinio greito rato, treniruotes greičiausiai būčiau baigęs pirmas.“

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2021 sezono taškai: 287.5
Komanda: Red Bull Amžius: 24 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas