M. Verstappenas: saugos automobilis man sutrukdė

M. Verstappenas: saugos automobilis man sutrukdė
logo 2022 Birželio 20 d. 12:24, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxo Verstappeno pergalė leido jam padidinti atotrÅ«kį nuo antrą vietą asmeninės įskaitos lentelėje užimančio Sergio Perezo iki 46 taškų. Pats Sergio antrą kartą šiame sezone nefinišavo dėl techninio bolido gedimo.

Maxas Verstappenas: „Lenktynės buvo gana sudėtingos mums. Tikėjausi, kad mes turėsime kur kas didesnį tempą, bet realybėje pasirodė, kad „Ferrari“ mašina yra labai greita visuose trasos sektoriuose. Aš galiu lygintis tik su Carlosu Sainzu – mano buvo sudėtinga rodyti tokį laiką, kokį galėjo pademonstruoti jis.

Po paskutinio sustojimo boksuose man teko ispaną vytis, bet aš nežinojau, ar užteks man greičio, kad galėčiau Sainzą artėjant finišui pasivyti ir aplenkti. Aš atakavau kelis ratus, bet po to išvažiavo saugos automobilis, o tai suveikė mano nenaudai, kadangi Carlosas galėjo atlikti sustojimą ir išvažiuoti paskui mane su naujomis padangomis. Man nepatiko toks įvykių scenarijus, bet mes neturėjome pasirinkimo.

Paskutinius 15 ratų atakavau iš visų jėgų ir negalėjau leisti sau padaryti bent menkiausios klaidos, kadangi Carlosas važiavo labai arti manęs. Sutinku su Sainzu, kad jo automobilio tempas buvo geresnis, todėl „Red Bull“ turi padaryti išvadas ir išsiaiškinti priežastis.

Mes vėl atsidÅ«rėme situacijose, kai vienose lenktynėse pranašumą turime mes, o kitose - „Ferrari“. Tarp mÅ«sų vyksta itin įtempta kova. Svarbu toliau uždirbinėti taškus, kartu nepamirštant, kad situacija gali greitai pasikeisti. Sergio vėl iškilo techninių problemų – tame nėra nieko gero. Lieka, sričių, kuriose mes privalome bÅ«ti geresniais“.

Sergio Perezas: „Aš vėl turėjau techninių bėdų su mašina – įstrigo pavara ir aš negalėjau įsibėgėti, Nežinau, kas konkrečiai įvyko, bet esu nusivylęs šio savaitgalio rezultatais. Praradau daug taškų situacijose, kai mes tikėjome pasiekti labai gero rezultato.

Iš anksto nesijautė jokių gedimo požymių – bolidas paprasčiausiai nustojo įsibėgėti išvažiuojant iš septinto posÅ«kio. Mums tokie gedimai yra labai skausmingi“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2023 sezono taškai: 8
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2023 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 33 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2023 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066