M. Webberis: „Ferrari“ jau vertėtų pereiti prie 2020-tųjų metų

M. Webberis: „Ferrari“ jau vertėtų pereiti prie 2020-tųjų metų
logo 2019 Gegužės 24 d. 14:20, Ferrari

Ferrari“ vis dar žada pakovoti dėl titulo šiais metais, tačiau penki paeiliui pergalingi „Mercedes“ dubliai tam beveik nepalieka jokių šansų. Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Markas Webberis italų „Sky“ kanalo eteryje pareiškė, kad Skuderijai jau dabar vertėtų susimąstyti ties pasiruošimu kitam sezonui.

Markas Webberis: „Jei viskas ir toliau taip tęsis, kas vyksta dabar, „Ferrari“ jau verta pereiti prie pasiruošimo 2020 metams. Jei ir po Kanados GP jie bus užnugaryje, realiai šansų liks nedaug. „Mercedes“ puikiai tvarkosi, ypatingai per lenktynių dieną. Jie atrodo užtikrintai ir atsipalaidavę, veikia be priekaištų rimto presingo sąlygomis.

Labai gaila „Ferrari“, kad „Mercedes“ pavyko pasiekti puikaus aerodinaminio balanso, todėl jų mašina yra greita visose trasose. Nuo „Ferrari“ šioje situacijoje dvelkia dezorganizacija, jie ne progresuoja, o daugiau veikia pagal iškylančias sąlygas.

Vettelis turi dvi problemas. Pirmoji – nepakankamai konkurencinga mašina. Antroji – neįtikėtinai greitas komandos draugas. Net jei „Ferrari“ turėtų pačią geriausią mašiną, jam vis tiek tektų dalintis pergales su Leclercu.

Bet „Ferrari“ nelaimi, o tai dar labiau sustiprina presingą. Leclerco tai neliečia, o Sebui tampa vis sunkiau. Vettelis yra pakankamai stiprus, jog visa tai atlaikytų, bet jam reikia rimtos paramos iš „Ferrari“ komandos pusės“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066