M. Webberis ragina neturėti didelių lūkesčių (6)

M. Webberis ragina neturėti didelių lūkesčių
logo 2008 Kovo 14 d. 21:20, GEPA pictures/ Franz Pammer
Red Bull“ lenktynininkas Markas Webberis prisipažino Australijos GP penktadienio treniruotėse puikių rezultatų pasiekęs važiuodamas bolidu, kuriame buvo pripilta palyginti mažai kuro, ir paragino gerbėjus nesitikėti fantastiškų pasiekimų.
„Puikiai suprantame, kad to (rezultatų penktadienio treniruotėse – red. past.) nederėtų sureikšminti. Pagal greitį tikrai nesame antri. Mes vis dar kovojame dėl paskutinių pozicijų, už kurias dar skiriami taškai“, - pasibaigus treniruotėms kalbėjo australas.
„Visi šiandien vykdė skirtingas programas, mes vykdėme savąją. Likau nustebęs, jog neatsidūrėme žemiau, tačiau taip jau viskas baigėsi. Kiti žmonės greičiausiai važiavo prisipylę šiek tiek daugiau kuro“, - prisipažino sportininkas.
M. Webberis neslėpė džiaugsmo, kad ekipa, panašu, išsprendė praėjusį sezoną ją kamavusias technikos patikimumo problemas.
„Bolidas veikia ne taip jau blogai. Vaikinai puikiai padirbėjo, važiavimai klojosi be didesnių nesklandumų, neturėjome jokių didelių patikimumo problemų ir esame gerai pasiruošę kvalifikacijai“, - kalbėjo „Red Bull“ atstovas.
„Praėjusiais metais mūsų patikimumas buvo išties prastas ir visiškai nepriimtinas, turint galvoje, kiek daug turėjome gedimų. Šiemet komanda išties daug dirbo tam, kad išspręstų šią problemą. Turime užtikrinti, jog šioje srityje prilygstame kitoms komandoms ar net jas pranokstame“, - pridūrė jis.
Australijos GP penktadienio treniruočių pirmojoje dalyje M. Webberis užėmė penktąją vietą, o jo komandos draugas Davidas Coulthardas – tryliktąją. Antrojoje dalyje „Red Bull“ pilotai pasirodė išties fantastiškai – užimtos atitinkamai antroji ir penktoji pozicijos.

Komentarai (6)
Tommasi
| 03/14 22:45 Atsakyti
na kokius 4, 3 :)
McForce
| 03/14 22:45 Atsakyti
na, jau pernai i zesono gala, jie pradejo rodyt geresnius rezultatus, tad, tikiuosi, sezonui isibegejant progresuos redbull.
agagag
| 03/14 22:34 Atsakyti
turetu webernas paimt taska kita
Tommasi
| 03/14 22:27 Atsakyti
sėkmės, red bull! ir tikiuosi kad tik apsimetat tuščiais bakais važiuojantys. ;)
kelme1
| 03/14 21:31 Atsakyti
Red Bull jega! Itariu siemet nustebins ir gal net bus trecioji komanda rikiuoteje.
moderator La Form
| 03/14 21:26 Atsakyti
Na, pora taskeliu gal iskovos sekmadieni.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas