Malaizijos GP: kvalifikacija (133)

Malaizijos GP: kvalifikacija
logo 2010 Balandžio 03 d. 12:22, Red Bull/Getty Images
Dramatiškoje, lyjant lietui vykusioje Malaizijos GP kvalifikacijoje „pole“ poziciją pelnė „Red Bull“ komandos lenktynininkas Markas Webberis.
Australas pasiekė geriausią rato įveikimo laiką paskutinėje starto pozicijas lemiančio važiavimo dalyje, kuri buvo penkiolikai minučių nutraukta dėl labai sustiprėjusio lietaus.
Jo pergalę lėmė sprendimas važiuoti tarpinėms oro sąlygoms skirtomis padangomis, kai visi kiti pirmojo dešimtuko pilotai naudojo visiškai šlapiai trasai skirtus ratus.
Kartu su M. Webberiu iš pirmosios starto eilės sekmadienio lenktynes pradės ir Nico Rosbergas iš „Mercedes“.
Dviejų pirmųjų etapų kvalifikacijos laimėtojas, „Red Bull“ komandos atstovas Sebastianas Vettelis šį kartą liko trečias. Greta jo starto rikiuotėje stovės šlapioje trasoje sužibėjęs „Force India“ pilotas Adrianas Sutilas.
Geriausią savo rezultatą „Formulės-1“ kvalifikacijoje pasiekė Nico Hulkenbergas iš „Williams“ - čempionato naujokas pelnė penktąją starto poziciją, penkiomis šimtosiomis aplenkęs Robertą Kubicą iš „Renault“.
Lietaus meistru vadinamas Michaelis Schumacheris („Mercedes“) savo sugebėjimų šį kartą nepademonstravo. Vokietis užfiksavo daugiau nei sekunde prastesnį rezultatą nei jo komandos draugas N. Rosbergas ir liko aštuntas. Laipteliu aukščiau šį kartą užlipo buvęs ilgametis vokiečio partneris Rubensas Barrichello, dabar atstovaujantis „Williams“.
Dar prieš pat kvalifikaciją prasidėjęs lietus kortas sumaišė net labiausiai patyrusioms rikiuotėje „Ferrari“ ir „McLaren“ komandoms. Jos iš pradžių laikė savo lenktynininkus garaže, o juos išleido jau per vėlai, kai sąlygos trasoje buvo labai pablogėjusios. Tai lėmė, kad vėliau pasirodę ir suktukais išsiskyrę šių komandų sportininkai savo pasirodymą baigė jau pirmojoje dalyje.
Tiesa, „McLaren“ atstovas Jensonas Buttonas savo pasiektu rezultatu sugebėjo prasimušti į antrąją, tačiau joje nepasirodė, nes dar pirmojoje išlėkė iš trasos ir užstrigo trasą juosiančiose žvyro zonose.
Malaizijos GP lenktynių sekmadienį pradžia – 11.00 val. Lietuvos laiku. Varžybų rytoj metu taip pat tikėtina lietaus galimybė.

Komentarai (133)


dj_aris
| 2010 Balandžio 04 d. 09:51
Ei..įmeskite linką per kur galima žiūrėti varžybas. Ačiū.
janys
| 2010 Balandžio 03 d. 22:28
pasakau iskart pamirskit kwalifikacija wiskas prasides is naujo
omax
| 2010 Balandžio 03 d. 21:24
DeJaVu>>>šumis gali ir 8 čempą paimt,vistiek neįtiks kaikuriem.Bus apšauktas sintetika,1_P išsiaiškins,kad taisyklės buvo tik jam palankios ir panašiai.Belieka tik praleist tokius komentarus neskaitant,ir tiek.
koja
| 2010 Balandžio 03 d. 20:36
DeJaVu>> taip, čia kai kuriems visada, bet kokiu atveju MS bus kaltas, silpnas, nemokantis važiuoti ir t.t. :) todėl jau keletą metų nebesiveliu į disusijas, tegu loja, jei jiems geriau :) jau paskaitęs naujieną žinau, ką prirašys visi "protingi_69" , vidokai,ekstremalai ir com :)) tad ir užsuku pakomentuoti retais atvejais :))
koja
| 2010 Balandžio 03 d. 20:32
Blemba MS pradėk rodyti rezultatus, jau adaptuotis laikas pasibaigė :) o šiaip tai ryt laukia vėl geros lenktynės, ir vėl aš jų nematysiu :(
cruz
| 2010 Balandžio 03 d. 20:11
Kvalifikacijos rezultatai tikrai ne tokie, kokiu tikejausi. Belieka viltis, kad Ferrari geriau pasirodys lenktynese. Fernando vel gales kastis is galo iki podiumo. As tik nesuprantu, kodel visi tryksta tokiu pasitenkinimu, kad Alonso apsisuko trasoje. Tai buvo tik vienas kartas, jis vis tiek pasieke geresni rezultata nei Massa ar Hamilton'as. Nejaugi visiem svarbiausia tik iskeikti tam tikra lenktyninka, nei pagirti savo palaikoma?
hoksila
| 2010 Balandžio 03 d. 20:05
sss>> nu cia zmogus isaiskino kaip koks zurnalo "SPO" zurnalistas - su trykstancia ironija, bet per daug nemenkindamas kitu ir neniekindamas asmeniniu savybiu :D cia ir naujam mano draugui DR_LAUDAI pasimokyt ko butu. jau man paciam tai be kalbu :D net labiau megt pradejau tuos kuriuos isvardinai. uz ka? nezinau, geri ir tiek. vienas beveik nerealus :)
DeJaVu
| 2010 Balandžio 03 d. 19:34
Tikrai cia daug kam su galva negerai. O kaikuriems "zinomiems" jau ir ryskiai pablogejo. Gal primint kaip giedojot, jog MS bus kazkur rikiuotes pabaigoj, kai jis paskelbe apie gryzima? Vaikam bele palot. Tol kol nebus pirmas, vistiek ras prie ko prisikabint. Paaiskinciau apie Schumio vairavimo technika issamiau, bet "eGZpertai" arba per buki bus suprasti arba nenores suprasti. Lietuva....neveltui bananu krastas...
jbt
| 2010 Balandžio 03 d. 19:26
Startas nusimato paskui SC ?
DraculaLTU
| 2010 Balandžio 03 d. 19:00
JIS zino, kad rytoj laimes.Ir JO inzinieriai tai zino.Ir dar draugs lauda tai zino.Sekmes
×

F-1.lt pulsas