Malaizijos GP: šeštadienio treniruotės

logo 2016 Spalio 01 d. 10:05, Daimler
Paskutinėse šio savaitgalio Malaizijos GP treniruotėse, surengtose Sepango trasoje, greičiausias buvo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas. Visi pilotai savo geriausius rezultatus užfiksavo naudodami minkštos sudėties „Pirelli“ padangas.
L. Hamiltonas geriausią rezultatą užfiksavo važiavimų pabaigoje, kuomet vieną ratą įveikė per 1 min. 34,434 sek. ir beveik puse sekundės aplenkė antroje vietoje likusį „Red Bull“ atstovą Maxą Verstappeną.
Važiavimų metu britas buvo greičiausias ir naudodamas vidutinio kietumo padangas. Tuomet sportininkas vieną ratą įveikęs per 1 min. 35,612 sek. buvo septyniomis dešimtosiomis sekundės dalimis greitesnis už komandos draugą Nico Rosbergą.
Po kurio laiko brito rezultatą pagerino „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo, bet tai australas padarė jau naudodamas minkštos sudėties padangas. Vis dėlto geriausią rezultatą užfiksavo L. Hamiltonas. Britas tai padarė naudodamas minkštos sudėties padangas.
Kurį laiką antroje vietoje laikėsi čempionato lyderis N. Rosbergas, tačiau važiavimų pabaigoje savo rezultatą pagerino ir vokietį aplenkė minėtasis M. Verstappenas.
Nuo L. Hamiltono daugiau nei puse sekundės atsilikę „Ferrari“ pilotai, Kimi Raikkonenas ir Sebastianas Vettelis, užėmė ketvirtą ir penktą vietas. Tuo tarpu D. Ricciardo liko šeštas.
„McLaren“ pilotas Fernando Alonso, kuris už įvairių jėgainės elementų keitimą jau sulaukė 45 starto pozicijų baudos, paskutinėse treniruotėse liko paskutinis, nuo L. Hamiltono atsilikęs beveik septyniomis sekundėmis. Ispanas kvalifikacijoje ir lenktynėse naudos tą patį variklį, kuris buvo sumontuotas jo bolide Belgijos GP metu. Tikimasi, kad sportininkas kvalifikacijos metu įveiks tik vieną įskaitinį ratą.
Primename, kad F-1 kvalifikacija Sepango trasoje prasidės 12:00 val. Lietuvos laiku.