„Manor“ pasirašė sutartį su P. Fry (10)

„Manor“ pasirašė sutartį su P. Fry
logo 2016 Sausio 25 d. 12:57, Manor
„Manor“ ekipa, tęsdama savo techninio personalo kadrų politiką, iš esmės stiprina savo pozicijas. Sausio viduryje buvo paskelbta, kad komandoje pradeda dirbti buvęs „Ferrari“ konstruktorius Nicolas Tombazis, kuris vadovaus šios ekipos aerodinamikos skyriui. O šiandien buvo paskelbta, kad į „Manor“ ateina dirbti dar vienas buvęs „Ferrari“ specialistas – buvęs italų komandos vyriausiasis inžinierius Patas Fry. Jis šį sezoną dirbs „Manor“ ekipos techniniu konsultantu.
Pasak „Manor“ vadovybės, šio specialisto pasijungimas labai padės atsinaujinusiai komandai bendraujant su savo techniniais partneriais. Komandos užduotis dabar yra ta, kad jau per bandymus Barselonoje reikia pasiekti tokio bolido greičio, kuris leistų būti geresnėje vietoje nei pernai. Ir visa tai būtina patvirtinti jau pirmame etape Melburne. Komandos užduotis yra kuo geriau pradėti naują sezoną „Formulės-1“ pasaulio čempionate ir padėti rimtus pagrindus savo mašinos tolesnei modernizacijai. Tam į komandą ir kviečiami labai aukšto lygio specialistai.

Komentarai (10)
Rimvydas Rozenas
| 01/26 17:33 Atsakyti
kaskaip pamirsot hass?ar manot kad jie be kovos bus gale?
Hacpatb
| 01/26 00:55 Atsakyti
Arba jei nepavyks dėl taškų kovot, vidury sezono bankrutuos, Tombazį su Fry palikę be pinigų.
Dzidoris
| 01/25 18:13 Atsakyti
mano manymu šis sezonas bus įdomus... Mercedes kaip visada duominuos nors tikiuosi kad Ferrari padarys pažangą ir duos truputi kruopų Mersams... o toliau jau velnias žino... Sauber su savo šposais toli nenuvažiuos... Manor tikimės įšaus į priekį, McLaren ir Lotus(Renault) tikimės atsigaus, Torro Rosso su ferrari varikliu turėtu irgi pagreitėti... tai manau bus veiksmo tik gaila ne pačiam priekyje, o viduryje peletono, nors visko gali atsitikti :D per bandymus pamatysim, o dabar tik spėjimai
ecOr
| 01/25 16:38 Atsakyti
RIP Sauber. Panašu, jog vyrukai šiemet neatrodys stipriai. Bus tie pirmieji, kurie pradės stenėt ir skųstis. Po Malaizijos jau nekantraiai lauks 2017 :)
masinukas
| 01/25 15:45 Atsakyti
bet realiai tikrai kažką rimto Manor planuoja, Mercedes varikliai, daug naujų specialistų pasikvietė. Sauber ir Mclaren gali turėti problemų.
moderator La Form
| 01/25 15:41 Atsakyti
RBR>>> Specialistams nereikia už vietą susimokėti 15 mln. eurų.
mariusis
| 01/25 15:18 Atsakyti
Tai kad dažnai čia visi peza, kad auto yra viskas, vidutinioką pasodink į mersus, tas ir ims pirmas vietas. Tai kam tas pilotas, padarys ,va, specilistai mašiną ir dės pro šonus :)
RBR
| 01/25 15:12 Atsakyti
Idomiai cia atrodo. Specialistai tikrai auksto lygio renkami. Bet pilotu kaip nera taip nera. Gal ir tuos neblogus surinks
bravo30
| 01/25 14:27 Atsakyti
Mclaren :) cia jau Red BUll reik pradet drebeti :)
žiūrovas f-1
| 01/25 14:21 Atsakyti
"McLaran" saugokis! :)
×

TOP naujienos