Maranelle nori susigrąžinti S. Domenicali (6)

Maranelle nori susigrąžinti S. Domenicali
logo Sausio 12 d. 15:19, Ferrari

Vien Maurizio Arrivabene nušalinimu nuo Skuderijos vadovo posto ir paskyrimo į jo vietą Mattia Binotto kadrų pertvarkymai „Ferrari“ gali neužsibaigti. Gerai informuotas italų laikraštis „Corriere dello Sport“ rašo apie tai, kad Maranelle dedamos visos pastangos, jog būtų sugrąžintas Stefano Domenicali, kuris vadovavo italų komandai nuo 2008 iki 2014 metų.

Šiuo metu šis specialistas itin puikiai vadovauja „Lamborghini“ kompanijai, pakanka pasakyti, kad šios įmonės pardavimai pernai padidėjo 51 proc. Tačiau „Fiat“ koncernas svarsto galimybę, kad Domenicali pakeistų Louisą Camilleri „Ferrari“ kompanijos vykdomojo direktoriaus poste.

Tam tikra logika tokiame žingsnyje yra: šiuo metu Binotto derina dvejas pareigas – jis yra ne tik komandos vadovas, bet ir technikos direktorius. Domenicali  galėtų tapti idealia figūra, kuri prisiimtų operatyvų vadovavimą visai kompanijai, ypač prisimenant jo, kaip vadybininko patirtį, o taip pat kontaktus su „Liberty Media“ bei FIA.

Kaip dar rašo „Corriere dello Sport“, į jo užduotis įeitų derybos su „Formulės-1“ vadovybe dėl naujos „Susitarimo sutarties“, kadangi visi dabartiniai susitarimai tarp komandų ir F-1 vadybos baigiasi 2020 metais. Būtent todėl Johnas Elkannas, „Exor“ holdingo, kuris kontroliuoja „Fiat Chrysler“ koncerno ekonomiką, vadovas ir „Ferrari“ prezidentas, pasistengs sugrąžinti Domenicali į Maranellą, nors tai ir bus nepaprasta.

Komentarai (6)


F666
| Sausio 13 d. 21:11
tai kad elkanas aiskiai paprase zurnalistu atsiknisti nuo caileri ir duoti jam ramiai dirbti
deivec
| Sausio 13 d. 10:21
nu jo padidejo pardavimai 50 proc, tai vien del Domenicalli, ir iskart jis tinkamas F1 labiau nei bet kada :D
politras
| Sausio 12 d. 23:28
YZF
| Sausio 12 d. 18:10

Italai tai tokie ciudni - nera rezultatu, iskarto meta koki nors vadova is visos kompanijos (o kam mesti, perkelk i kita skyriu). Poto, po kurio laiko susivoke, bando susigrazinti.

Jo... tikrai ciudni... kai pagalvoju, tai mudu su YZF taip viska galetume te sutvarkyt, kad triezzzzdami te eitu visi.... visi ***... eitu.. ypac YZF jei ateitu... be manes... manes te nereik.. YZF turi ateit... YZF!!! YZF !!!
YZF
| Sausio 12 d. 18:10
Italai tai tokie ciudni - nera rezultatu, iskarto meta koki nors vadova is visos kompanijos (o kam mesti, perkelk i kita skyriu). Poto, po kurio laiko susivoke, bando susigrazinti.
RBR
| Sausio 12 d. 17:45
ecOr
| Sausio 12 d. 17:09

Ir Alonso. Drymtymas !

Nebenusikalbek
ecOr
| Sausio 12 d. 17:09
Ir Alonso. Drymtymas !
×

F-1.lt pulsas