Meksikoje surengtoje kvalifikacijoje greičiausias V. Bottas ir „Mercedes“

logo 2021 Lapkričio 06 d. 23:29, Daimler AG

Meksikoje surengtoje F-1 kvalifikacijoje pirmas dvi startines vietas iškovojo „Mercedes“ lenktynininkai, o Valtteri Bottas sekmadienį vyksiančias lenktynes pradės iš „pole“ pozicijos.

Paskutinėse dvejose treniruotėse „Red Bull“ sportininkai didele persvara lenkė varžovus, tačiau svarbiausiu metu, kvalifikacijoje, nesugebėjo pasipriešinti lenktynininkams iš „Mercedes“ komandos.

Važiavimų pabaigoje V. Bottas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 15,875 sek. ir 0,145 sek. pranoko antroje vietoje likusį komandos draugą Lewisą Hamiltoną.

Bolido balansu likęs nepatenkintas čempionato lyderis Maxas Verstappenas liko trečioje vietoje. Tuo tarpu kvalifikacijos pabaigoje už trasos ribų atsidūręs Sergio Perezas užfiksavo ketvirtą rezultatą.

Viena dešimtąja sekundės dalimi nuo S. Perezo atsilikęs Pierre‘as Gasly iškovojo penktą startinę poziciją. O Danielį Ricciardo greičiu pranokęs Carlosas Sainzas liko šeštas.

Antrasis „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas užfiksavo aštuntą rezultatą. Monakietis aplenkė devintoje ir dešimtoje vietoje likusius Yukį Tsunodą ir Lando Norrisą, kurie dėl jiems skirtų baudų turės startuoti iš rikiuotės galo.

Kvalifikacijoje labiausiai nepasisekė „Aston Martin“ lenktynininkui Lance‘ui Strollui, kuris pirmoje važiavimų dalyje nesuvaldė bolido ir trenkėsi į apsauginę sieną. Dėl šio incidento kvalifikacija kuriam laikui buvo sustabdyta.