Meksikos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1

logo 2015 Spalio 30 d. 19:34, AHR
Meksikos „Grand Prix“ lenktynių pirmosiose penktadienio treniruotėse greičiausias buvo „Toro Rosso“ komandos lenktynininkas Maxas Verstappenas. Jaunasis pilotas „Autodromo Hermanos Rodriquez“ trasos ratą įveikė per 1 min. 25.990 sek.
Antroje vietoje baigė Daniilas Kvyatas iš „Red Bull“, o už ruso išsirikiavo abu „Ferrari“ pilotai Kimi Raikkonenas ir Sebastianas Vettelis. Beje K. Raikkonenas ir D. Kvyatas užfiksavo identišką rato įveikimo laiką 1 min. 26.295 sek.

Pirmoji treniruotė vyko džiūstančioje trasoje. Lenktynininkai dažnai klydo, nes nauja trasos danga buvo labai slidi, o naktį lijęs lietus sukibimo nepagerino.
Dvyliktame posūkyje klaidą padarė „Mercedes“ komandos pilotas Nico Rosbergas, o perkaitę galiniai bolido stabdžiai užsidegė. Vis dėlto, vokietis vėliau vėl išvažiavo į trasą ir įveikė kelis ratus ir užėmė šeštą vietą. Tuo tarpu čempiono titulą užsitikrinęs Lewisas Hamiltonas treniruotę baigė tik vienuoliktas.
Vėl nesisekė „Honda“ komandos lenktynininkams Fernando Alonso ir Jensonui Buttonui. Ispanas pradūrė sausai trasai skirtą padangą ir vėliau jau sausoje trasoje važiavo su tarpinėmis padangomis, nes ekipa nenorėjo naudoti naujo padangų komplekto. Tuo tarpu britas turėjo problemų su nauja jėgaine, dėl ko įveikė tik 9 ratus.