Meksikos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2

logo 2016 Spalio 28 d. 23:38, Ferrari
Antrose F-1 treniruotėse, kurios vyko Meksikos trasoje, geriausią rezultatą užfiksavo „Ferrari“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis. Antroje ir trečioje vietose liko „Mercedes“ atstovai – Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas.
S. Vettelis su super minkštomis padangomis vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 19,790 sek. ir vos 0,004 sek. pranoko antroje vietoje likusį L. Hamiltoną, kuris laiką užfiksavo taip pat su super minkštos sudėties padangomis.
Trečioje vietoje liko čempionato lyderis N. Rosbergas. Vokietis nuo S. Vettelio atsiliko beveik puse sekundės ir tik 0,034 sek. pranoko antrąjį „Ferrari“ ekipos pilotą Kimį Raikkoneną.
Šeštoje vietoje treniruotes užbaigė „Force India“ lenktynininkas Nico Hulkenbergas. Vokietis buvo vienintelis sportininkas, kuris pateko į greičiausiųjų dešimtuką užfiksavęs laiką su minkštos sudėties padangomis. Sportininkas nuo S. Vettelio atsiliko daugiau nei puse sekundės ir įsiterpė tarp dviejų „Red Bull“ lenktynininkų – Danielio Ricciardo ir Maxo Verstappeno.
Į pirmąjį dešimtuką taip pat pavyko prasibrauti Carlosui Sainzui ir Fernando Alonso. Abu sportininkai geriausius savo laikus užfiksavo naudodami super minkštos sudėties padangas.