iškovotos 7 čempionų titulų taurės nuo 2014 iki 2020 metų.
KOMANDA

Komandos istorija

2009

Metų pabaigoje „Mercedes“ įsigija čempionų titulus laimėjusią „Brawn“ ir pervadina ją savo vardu.

2010

Nuosmukis po čempioniško sezono – tik ketvirtoji vieta Konstruktorių taurės įskaitoje (214 taškų). Vienintelė paguoda – M. Schumacherio sugrįžimas į sportą ekipos gretose. Lenktynininkai: N. Rosbergas, M. Schumacheris.

2011

Prieš sezoną puoselėtos ambicingos viltys nepasiteisino. Komanda vėl liko 4-oje Konstruktorių taurės vietoje (165 taškai).

2012

Šie metai ekipai buvo dar prastesni. Vokiečių komanda užėmė 5-ąją vietą Konstruktorių įskaitoje (142 taškai).

2013

Iš didžiojo sporto pasitraukia Michaelis Schumacheris. Jį keičia greitasis Lewisas Hamiltonas. Jaučiamas "Mercedes" bolidų pagreitėjimas. Iškovotos 3 pergalės, 8 "pole" pozicijos bei 9 prizinės vietos. Bendroje įskaitoje - 2-oji vieta (360 taškų). Sezono pabaigoje komandos vadovas Rossas Brawnas paskelbia apie pasitraukimą.

2014

Komandoje išlieka Nico Rosbergo ir Lewiso Hamiltono pora. Ekipai pradeda vadovauti Toto Wolffas, o technikos direktoriumi tampa Paddy Lowe'as. Pirmąjį hibridinių jėgainių sezoną „Mercedes" komanda dominavo - pasiekta 16 pergalių, ekipos pilotai finišavo pirmosiose dviejose vietose 11 kartų, iškovota Konstruktorių taurė.

2015

„Mercedes" komanda ir vėl dominavo čempionate - pasiekta 16 pergalių, ekipos pilotai finišavo pirmosiose dviejose vietose 12 kartų bei iškovota Konstruktorių taurė. Lenktynininkai: L. Hamiltonas, N. Rosbergas.

2016

„Mercedes“ komanda 2016 metų sezone laimėjo 19-oje iš 21-no etapų, siekdama trečiojo iš eilės dvigubo F-1 titulo. Individualios įskaitos čempiono taurę kėlė Nico Rosbergas, po atkaklios kovos viso sezono metu su komandos draugu Lewisu Hamiltonu. Netrukus pasibaigus sezonui, N. Rosbergas pranešė apie tai, kad palieka F-1.

2017

Įveikę mestą rimtą „Ferrari“ iššūkį, su „Diva“ praminto 2017-ųjų lenktyninio bolido W08 pagalba, „Mercedes“ 4-ąji kartą iš eilės nugalėjo konstruktorių ir individualioje lenktynininkų įskaitose. Komandą palikus Nico Rosbergui, iš „Williams“ į ją persikėlė suomis Valtteri Bottas, tą sezoną nugalėjęs trijuose etapuose. „Mercedes“ komandos pirmojo lenktynininko rolę susigrąžinęs Lewisas Hamiltonas, aplenkė galutinėje įskaitoje keturiskart F-1 čempioną Sebastianą Vettelį ir iškovodamas savo 4-ąjį F-1 čempiono titulą šioje rekordų grafoje susilygino su vokiečiu.

2018

Nepaisant labai greito „Ferrari“ ir grėsmingo Sebastiano Vettelio, tai buvo sezonas, kuriame dominavo Lewisas Hamiltonas, šventęs pergalę 11-oje iš 21-no etapo, o dar vienerių metų sutartį su „Mercedes“ pasirašęs Valtteri Bottas - neiškovojo nei vienos pergalės, nes turėjo rūpintis Hamiltono užnugariu, o ne savo rezultatais. Komanda 5-ąjį kartą iš eilės laimėjo dvigubos įskaitos čempiono vardą ir visų laikų F-1 konstruktorių įskaitos rekordų statistikoje aplenkė 2010 - 2013 metais dominavusią „Red Bull“. Dominavimas hibridinių jėgainių eroje buvo pratęstas.

2019

Sezonas buvo pradėtas beprecedenčiu įvykiu F-1 istorijoje: 5 -iuose etapuose iš eilės iškovotomis pirmomis dvejomis prizinėmis pozicijomis, bolidams kirtus finišo liniją. Vėliau buvo pridėta dar 10 pergalių. O galiausiai, iškovoti 6-asis individualios ir konstruktorių įskaitos čempionų įskaitų titulas. Komandinis darbas vainikavo „Mercedes“ komandos sėkmę. Antrasis komandos pilotas Valtteri Bottas 2019-ųjų sezone iškovojo 4 pergales ir užėmė 2-ąją vietą individualioje lenktynininkų įskaitoje, tačiau daugiau nei 100-tu taškų jį aplenkęs Lewisas Hamiltonas 6-ąjį kartą buvo karūnuotas čempionu, priartėdamas prie 2004-iais metais užfiksuoto legendinio F-1 lenktynininko septyniskart čempiono Michaelio Schumacherio rekordo.

2020

Iškovojęs 11-ką pergalių, titulą ginantis čempionas Lewisas Hamiltomas 2020-ųjų F-1 čempionate sulaužė ne vieną iš daugelį metų gyvavusių F-1 rekordų ir pasiekė istorinį pasiekimą - čempionu titulų skaičiumi susilygino su legendiniu Michaeliu Schumacheriu, o „Mercedes“ komanda 7-ąjį kartą iš eilės buvo karūnuota konstruktorių įskaitos čempionė. Juodomis 2020-ųjų sezone tapusios „Sidabrinės strėlės“ pratęsė savo dominavimą, 2021-ųjų sezonui pratęsusi sutartis su Lewisu Hamiltonu ir Valtteri Bottu.