„Mercedes“ baiminasi, jog V. Bottui gali būti skirta starto pozicijų bauda (8)

„Mercedes“ baiminasi, jog V. Bottui gali būti skirta starto pozicijų bauda
logo Spalio 12 d. 21:34, Daimler AG

„Mercedes“ specialistai nerimauja, jog dėl vieno iš jėgainės elementų keitimų, jau kitame F-1 etape Portugalijoje Valtteri Bottui gali būti skirta starto pozicijų bauda.

Sekmadienį Vokietijoje vykusių Eifelio GP lenktynių metu suomis pasitraukė iš kovos dėl technikos gedimo. Spėjama, kad sugedo MGU-H. Dar prieš lenktynių savaitgalį abejuose „Mercedes“ boliduose buvo sumontuotos naujos jėgainės. Tad bet koks naujo elemento keitimas reikštų vieną - sportininkui būtų skirta starto pozicijų bauda. Vis dėlto komandos specialistai viliasi, jog to pavyks išvengti.

„Kalbant apie jėgainę, panašu, kad tai buvo elektronikos gedimas. Bet mes vis dar bandome išsiaiškinti. Tikimės, jog jam nebus skirta bauda. Daugiau sužinosime tik atvykę į Portugaliją“, - sakė inžinerijos skyriaus vadovas Andrew Shovlinas.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas taip pat tikisi, kad sportininkui pavyks išvengti baudos.

„Panašu, kad gedimas buvo susijęs su MGU-H, bet mes dar neradome tikrosios priežasties. Pakvietėme jį į garažą, nes nenorėjome, kad būtų padaryta didesnė žala jėgainei. Manau, kad viskas bus gerai“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Dabar svarbu išsiaiškinti kas iš tikrųjų nutiko. Prieš lenktynes boliduose sumontavome naujas jėgaines, o iki sezono pabaigos liko dar šešios lenktynės. Tad turime išsiaiškinti kodėl susidūrėme su tokia problema.“


Komentarai (8)
KIGUOLIS YRA LOHAS
IP: ac0326a | 10/13 12:20 Atsakyti
palieku komentara savo username
ddt
IP: 21ec4ad | 10/13 11:49 Atsakyti
kart
10/12 22:50

Sezono pradžioje kažkas juokėsi iš Hondos gedimų(berods virusologas). Įdomu ar ir dabar tiek pat pilnas juoko.

https://www.f1-fansite.com/2020-f1-season/2020-used-f1-power-unit-elements/

Pirmas dalykas - MB tikrai ne blogiausioje situacijoje pagal skaičius, ypač jei kalbėsim apie Honda, antras dalykas - mes jau nuo kovo pabaigos apie koronavirusą nebekalbam ir užmiršom, nes jis nuėjo nuo antraščių? Gal geriau nepraleisk progų pagaliau nešaudyt pro šalį, sutariam, Kiguoli? Sugrįšim prie temos, kada VER gaus starto pozicijų baudą? ;)
V.V
IP: 17166a8 | 10/13 08:36 Atsakyti
Per sezona 3 varykliai ir kitos dalys uz 4 jau eina bauda greiciu deze turi atlaikyt 5 lenktynes jei maziau tai irgi bauda 5 starto poziciju.
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 10/12 23:17 Atsakyti
bmw v8
10/12 22:17

Nesuprantu, tai jeigu pasitrauki iš lenktynių dėl variklio gedimo, seniau nebausdavo starto pozicijom... Kada čia pasikeitė?

Baudžia už panaudotus jėgainės elementus. Jei peržengi riba, tai nesvarbu dėl ko – gauni starto pozicijų baudą. Jei nebūtų starto pozicijų baudų, tai komandoms (ypač turtingoms) visiškai nebūtų prasmės taupyti motorus, tad eina per sportinį principą. Kai kuriem pasiseka, kai kuriem nelabai, ypač jei avarijoj sugadina jėgainę ne dėl kito piloto kaltės.

Nesu tikras, bet man atrodo, kad tik pavarų dėžę gali pasikeisti be baudų, jei sugenda lenktynių metu.
maxpower
IP: 59a7d30 | 10/12 23:07 Atsakyti
"Baiminasi", prakitiskai tiek wdc tiek wcc jau kiseneje :)
kart
IP: 520123c | 10/12 22:50 Atsakyti
Sezono pradžioje kažkas juokėsi iš Hondos gedimų(berods virusologas). Įdomu ar ir dabar tiek pat pilnas juoko.

https://www.f1-fansite.com/2020-f1-season/2020-used-f1-power-unit-elements/
bmw v8
IP: 59a066c | 10/12 22:17 Atsakyti
Nesuprantu, tai jeigu pasitrauki iš lenktynių dėl variklio gedimo, seniau nebausdavo starto pozicijom... Kada čia pasikeitė?
×

TOP naujienos