„Mercedes“: „Ferrari“ Malaizijoje atrodo puikiai (8)

„Mercedes“: „Ferrari“ Malaizijoje atrodo puikiai
logo 2015 Kovo 27 d. 21:48, Daimler
Abu „Mercedes“ pilotai, Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas, neslepia, kad nerimauja dėl šiandien laisvųjų treniruočių metu pademonstruoto „Ferrari“ tempo.
Abu „Sidabrinių strėlių“ pilotai buvo greičiausi šiandien vykusiuose važiavimuose. Tačiau nuo jų tik 0,3 sek. atsiliko „Ferrari“ atstovas Kimi Raikkonenas.
„Atrodo, kad „Ferrari“ yra visai arti. Turime juos stebėti“, – sakė N. Rosbergas.
„Ferrari“ tempas patraukė ir L. Hamiltono dėmesį.
„Ferrari“ čia atrodo tikrai puikiai. Jų geri rato įveikimo laikai stebina. Žiūrėsime ar tai tęsis ir toliau“, – kalbėjo L. Hamiltonas.
„Žinau, kad mano ratas nebuvo puikus. Manau, kad reikia padirbėti su balansu ir bolido nustatymais, kurie liko nepakitę nuo pirmų lenktynių Australijoje. Neabejoju, kad mes dar galime patobulėti.“
Šiandien vykę važiavimai L. Hamiltonui susiklostė ne itin sėkmingai. Pirmųjų treniruočių metu sportininkas buvo priverstas sustoti trasoje dėl gedimo jėgainės sistemoje.
„Visų pirma mūsų vyrukai puikiai padirbėjo. Jie sugebėjo greitai atgal sumontuoti variklį ir pavarų dėžę. Esu tikrai už tai dėkingas.“
„Man pasisekė, jog galėjau įvaikti keletą ratų antrose treniruotėse. Tačiau kas liečia nustatymus, vairavau tai, ką turėjau. Tad tikrai dar nesame toje pozicijoje, kurioje norėtume būti.“
[gallery id=1114 rand=rand]

Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Jekesas
| 03/28 10:33 Atsakyti
redspeed , Hapcatb >>> net nejuokingi tokie ***ški juokeliai.
Hacpatb
| 03/28 00:43 Atsakyti
red_speed: geras čia, skaniai pasijuokiau :)
red_speed
| 03/28 00:03 Atsakyti
liksime > antakius apskuto
liksime
| 03/27 23:40 Atsakyti
as irgi sunkiai suvokiu. kaip raudonieji 4 metus sunkiai stengesi dasivyt, taip dabar jie vejasi netiketai progresyviai
Micius
| 03/27 22:57 Atsakyti
Reikia pripažinti, Ferrari motorą patobulino labai stipriai, ne veltui ir tokia Sauber pažanga. Netikėjau, kad italiokai taip patobulės.
red_speed
| 03/27 22:47 Atsakyti
jei tai butu 2014 ir kas tokia kutvela suveltu kaip ektymezas, tai visokie klepsiai, techai ir tie patys ektremalai i atlapus staigiai isisiurbtu. na, bet lai tuo pasiguodzia, kad ant ferru pastumdo, nes oviedo princese kovai su manor ruosiasi, tai nelabai ir turi ka pakomentuoti.
Vyriškis
| 03/27 22:35 Atsakyti
Xtremez, na kas dabar negerai? Apie Ferrari niekas esamos nuomonės negali pasakyt? Hamiltonas nepatenkintas savo ratu. Bet Ferrari irgi gali sužaist dar su nustatymais, manau.
Xtremez
| 03/27 21:56 Atsakyti
Pakalbesim po kvalifikacijos
×

TOP naujienos