„Mercedes“: galime pasirūpinti M. Schumacheriu

„Mercedes“: galime pasirūpinti M. Schumacheriu
logo 2022 Lapkričio 22 d. 10:39, Haas / LAT Photo

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas neatmeta galimybės, kad Mickas Schumacheris gali tapti komandos atsarginiu lenktynininku.

Pasibaigus šių metų F-1 sezonui, baigėsi ir M. Schumacherio sutartis su „Haas“ komanda. Tuo tarpu „Mercedes“ liko be atsarginio lenktynininko, nes Stoffelis Vandoorne‘as perėjo į „Aston Martin“, o Nyckas de Vriesas kitais metais atstovaus „AlphaTauri“ komandai.

„Nors Nyckas ir pereina iš vienos šeimos į kitą, labai džiaugiuosi, kad jam pagaliau pavyko rasti vietą F-1 komandoje“, - sakė T. Wolffas.

„Jis nusipelnė lenktyniauti F-1. Tai tik parodo, kad buvimas mūsų atsarginiu bei triumfas su mumis „Formulės-E“ čempionate, buvo naudinga tiek jam, tiek mums. Tą patį galima pasakyti ir apie Stoffelį.“

Schumacherių šeimą su „Mercedes“ sieja praeities įvykiai. Daugkartinis F-1 čempionas Michaelis Schumacheris atstovavo „Mercedes“ komandai 2010-2012 metais.

T. Wolffas neslepia, kad „Mercedes“ yra atvira deryboms su Micku Schumacheriu, kuris liko be darbo pasibaigus sutarčiai su „Haas“.

„Dėl Michaelio ir Schumacherių šeimos ryšio, Mickas visada buvo artimas mūsų širdims. Ralfas mums ilgai atstovavo DTM čempionate, o jo sūnus Davidas dalyvauja GT varžybose su „Mercedes“ automobiliu.“

„Jei situacija susiklostytų sėkmingai, mes tikime, kad galime pasirūpinti Micku. Bet kol kas jokie dokumentai nėra pasirašyti, mes net nesame arti susitarimo. Tačiau aš į visą tai žiūriu atvirai. Manau, kad jis tiktų mūsų komandai. Jeigu jis to nori, jeigu Sabine‘a to nori, galime pažiūrėti kur tai nuves.“

Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2023 sezono taškai:
Komanda: Haas Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778