„Mercedes“: galime pasirūpinti M. Schumacheriu (17)

„Mercedes“: galime pasirūpinti M. Schumacheriu
logo Lapkričio 22 d. 10:39, Haas / LAT Photo

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas neatmeta galimybės, kad Mickas Schumacheris gali tapti komandos atsarginiu lenktynininku.

Pasibaigus šių metų F-1 sezonui, baigėsi ir M. Schumacherio sutartis su „Haas“ komanda. Tuo tarpu „Mercedes“ liko be atsarginio lenktynininko, nes Stoffelis Vandoorne‘as perėjo į „Aston Martin“, o Nyckas de Vriesas kitais metais atstovaus „AlphaTauri“ komandai.

„Nors Nyckas ir pereina iš vienos šeimos į kitą, labai džiaugiuosi, kad jam pagaliau pavyko rasti vietą F-1 komandoje“, - sakė T. Wolffas.

„Jis nusipelnė lenktyniauti F-1. Tai tik parodo, kad buvimas mūsų atsarginiu bei triumfas su mumis „Formulės-E“ čempionate, buvo naudinga tiek jam, tiek mums. Tą patį galima pasakyti ir apie Stoffelį.“

Schumacherių šeimą su „Mercedes“ sieja praeities įvykiai. Daugkartinis F-1 čempionas Michaelis Schumacheris atstovavo „Mercedes“ komandai 2010-2012 metais.

T. Wolffas neslepia, kad „Mercedes“ yra atvira deryboms su Micku Schumacheriu, kuris liko be darbo pasibaigus sutarčiai su „Haas“.

„Dėl Michaelio ir Schumacherių šeimos ryšio, Mickas visada buvo artimas mūsų širdims. Ralfas mums ilgai atstovavo DTM čempionate, o jo sūnus Davidas dalyvauja GT varžybose su „Mercedes“ automobiliu.“

„Jei situacija susiklostytų sėkmingai, mes tikime, kad galime pasirūpinti Micku. Bet kol kas jokie dokumentai nėra pasirašyti, mes net nesame arti susitarimo. Tačiau aš į visą tai žiūriu atvirai. Manau, kad jis tiktų mūsų komandai. Jeigu jis to nori, jeigu Sabine‘a to nori, galime pažiūrėti kur tai nuves.“

Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2022 sezono taškai: 12
Komanda: Haas Amžius: 23 m.
Plačiau


Komentarai (17)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 11/24 06:00 Atsakyti
Geras sansas vaikiui. Malonu tai girdeti is Mercedes.
taigi
IP: 10fac16 | 11/23 15:57 Atsakyti
MAxas pradzioje irgi dauze bolidus, ir buvo vadinamas Crashstapenu, tik dabar jau visi uzmirso ta pravarde nes pradejo gerai vaziuoti. Manau su Miku panasiai, bet kadangi Haas skurdi komanda ir didziulis psichologinis spaudimas tik nesudauzyti bolido, tai kaip jaunam tas butent ir suveikia ne i nauda ir budent todel ir sudauzo. Vaziuotu turtingoje kmandoje kuriai dzin tie padauzymai tai atsipalaiduotu ir kitaip vaziuotu. Idomiausia butu jei ji butu staiga pasodine uz kokiu Mersu ar Ferrari vairo, labai idomu kaip suvaziuotu, speju laikai tikrai nebutu prastesni nei Sainzo ar kokio Hamiltono.
Klepsidra
IP: 932f360 | 11/23 14:47 Atsakyti
Photo
11/23 14:24

Michaelis dalyvavo Mercedes kurime ir zinoma turejo planu, Rosberg'as ... skaityti daugiau

Totto atejo, nes Mercedes ieskojo sprendimo su komanda - akciju pardavimas pasirode teisingas sprendimas visoms puses. Prie ko cia Michaeliai ir Rosbergai - sunku paaiskinti.
Tu zinai, kodel Mickas prie Ferrari academy prisijunge ar tik siaip ant Totto nori papilti?
Photo
IP: ba15d52 | 11/23 14:24 Atsakyti
Klepsidra
11/23 14:00

idomus filosofijos traktatas. tai Totto kaltas, kad Miku iki tol Ferra... skaityti daugiau

Michaelis dalyvavo Mercedes kurime ir zinoma turejo planu, Rosberg'as irgi, o Totto atejo ant gatavo produkto, o Ferrari liko kaip alternatyva, mes ne viska zinom, o galvot galim ka norim. O tu galvok, ka nori. Aisku viena, kad Totto rinkosi paprasciausia ir pinigingiausia kelia. Finansininkas. Jo nekaltinu.
Klepsidra
IP: 932f360 | 11/23 14:00 Atsakyti
Photo
11/23 13:37

Mercedes galejo ir turejo pasirupinti Schumacheriu jau bent pries 3 - ... skaityti daugiau

idomus filosofijos traktatas. tai Totto kaltas, kad Miku iki tol Ferrari rupinosi ar kaip?
Photo
IP: ba15d52 | 11/23 13:37 Atsakyti
Mercedes galejo ir turejo pasirupinti Schumacheriu jau bent pries 3 - 4 metus, bet Totto apetitas dominuot ir nieko nekeist suveike, kol daugumai atsibodo jo veikla. Butume pamate skirtuma ir karjeros kilimo tempa, persedus is Hass i Mercedes. Jei butu su Michaeliu Schumacheriu viskas gerai, taip greiciausiai ir butu buve... Daug ka pakeite nelaimingas atsitikimas kalnuose su Michaeliu Schumacheriu. Negalima elgtis neatsakingai, kai gali dar daug ka nuveikt ir igyvendint. Gaila.
Daugeliui protingu, gabiu zmoniu taip atsitinka su tais nelaimingais atsitikimais ir Lietuvoj, ir visam pasaulyje... Likimas
F-fanas-1
IP: 89d2f4a | 11/23 10:34 Atsakyti
Per daug dėmesio jam rodo. Per du metus matėsi jog nėra potencialo jokio. Maxas pirmą sezoną ir neblizgėjo, bet buvo daug jaunesnis ir matęs kad ten vystosi lyderio personą - o čia nieko nesimato...Negali būti visi Schumakeriai top lenktyninkai. Nėra nei Prosto, nei Sennos, sėkmingų palikuonių.
iXsas
IP: bf4bad1 | 11/22 20:13 Atsakyti
lolol
11/22 11:15

>jeigu Sabine‘a to nori, galime pažiūrėti kur tai nuves
... skaityti daugiau

Prieš rašydamas pasidomėk! Sabine Kehm, Corinna Schumacher, spėk kuri iš jų yra Micko mama:)
Gezas
IP: 48471af | 11/22 20:10 Atsakyti
lolol
11/22 11:15

>jeigu Sabine‘a to nori, galime pažiūrėti kur tai nuves
... skaityti daugiau

Sabina yra buvusi Sumio vyresniojo vadybininke, Micko mamos vardas Corrina.
vasia
IP: f69f8ba | 11/22 17:23 Atsakyti
lolol
11/22 11:25

Mama? :D

pagooglink pirma :))))) lol
×

TOP naujienos