„Mercedes“ netrukdys N. de Vriesui pereiti į kitą komandą

„Mercedes“ netrukdys N. de Vriesui pereiti į kitą komandą
logo Liepos 22 d. 19:54, Pirelli

Toto Wolffas teigia, kad „Mercedes“ bus privertas „paleisti“ Nycką de Vriesą, jei komandai nepavyks rasti sportininkui vietos F-1.

Olandas jau kurį laiką priklauso „Mercedes“ sportininkui programai ir gina gamintojo garbę „Formulės-E“ čempionate, su kuria pernai tapo čempionu.

N. de Vriesas gegužės mėnesį laisvosiose treniruotėse Ispanijoje pilotavo „Williams“ bolidą, o šiandien Prancūzijoje sėdo už Lewiso Hamiltono „Mercedes“ automobilio vairo.

Kitų metų F-1 sezonui vis dar yra laisvų vietų „Alfa Romeo“, „Aston Martin“ ir „Williams“ komandose. Tiesa, pasirašyti sutartis su kai kuriomis ekipomis N. de Vriesui gali sutrukdyti ryšiai su „Mercedes“.

T. Wolffo teigimu, „Mercedes“ nutrauks su sportininkų sutartį, jei pastarajam atsivers geresnės galimybės kitoje komandoje ar čempionate.

„Manau, kad jeigu negalėsime jam pasiūlyti įdomaus F-1 projekto, tam tikra prasmes turėsime jį paleisti“, - po šiandien vykusių treniruočių sakė T. Wolffas.

„Svarstome įvairius variantus, sportinius automobilius, „Formulę-E“. Niekada neturėtum prarasti vilties, jog vieną dieną F-1 durys tau gali atsiverti. O šiandien jis pasirodė labai, labai gerai.“

„Mercedes“ nelabai jam gali pagelbėti. Negalime liepti kitoms komandoms svarstyti jo kandidatūros. Tai būtų panašu į kitos ekipos veiklos trukdymą.“

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2022 sezono taškai: 515
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas