„Mercedes“ nori dar atkovoti 0,2-0,3 sekundės

„Mercedes“ nori dar atkovoti 0,2-0,3 sekundės
logo 2022 Rugpjūčio 18 d. 10:46, Steve Etherington for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Mercedes“ komandos vyriausiasis lenktynių inžinierius Andrew Shovlinas pareiškė, kad pagrindinis komandos tikslas – atkovoti dar kelias dešimtąsias sekundės, kad antroje sezono dalyje butų galima kovoti lygiomis su pasaulio čempionato lyderiais.

Andrew Shovlinas: „Ar galėjome mes laimėti lenktynes Vengrijoje? Kaip ir po bet kurio GP etapo, mes nuodugniai viską išanalizuosime, išnagrinėsime visas detales. Dažnai tai padeda daug ko išmokti. Bet manau, kad kai Verstappenas išsiveržė į priekį, jis jautėsi pakankamai komfortiškai.

Norint kovoti dėl pergalių, mums dar reikia atkovoti 2-3 dešimtąsias sekundės kiekviename rate – ir dabar mes ties tuo intensyviai dirbame. Pasiekę šio tikslo, mes galėsime kovoti su lyderiais ir toks spaudimas galės suteikti mums galimybę pakovoti dėl pergalių.

Sezono pradžioje jeigu mes ir užlipdavome ant podiumo, tai tik todėl, kad viena ar dvi lyderių mašinos suklysdavo arba jos turėdavo patikimumo problemų.

Mes žinome, ko norime iš šio bolido. Mes norime jį padaryti pačiu greičiausiu, norime iškovoti „pole“ ir laimėti lenktynes dėl savo greičio ir žingsnis po žingsnio judame link šio tikslo.

Sezono pradžia buvo sudėtinga, bet komanda įtemptai dirbo ir susitelkė, kad sugrįžtų į ankstesnį pergalingą kelią. Tai buvo įdomus iššūkis, kuris komandą padarė stipresne“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778