„Mercedes“ pilotai: komandos laukia ilga naktis ieškant atsakymo surinktuose duomenyse

„Mercedes“ pilotai: komandos laukia ilga naktis ieškant atsakymo surinktuose duomenyse
logo 2021 Birželio 04 d. 20:02, Daimler AG

Diena, kurią, ko gero, kaip ir Monako lenktynes, „Mercedes“ mielai užmirštų - taip būtų galima apibūdinti prasidėjusį savaitgalį Baku šios komandos atžvilgiu. Antroje penktadienio treniruotėje Baku „Mercedes“ pilotai liko už greičiausiųjų 10-ko ribos. Šiame sezone 8-tojo čempiono titulo siekiantis L. Hamiltonas minėtoje treniruotėje užfiksavo 11-tą laiką, o jo komandos draugas V. Bottas liko 16-tas. 

Abu „Mercedes“ pilotai teigė, kad komandos laukia ilga naktis siekiant išsiaiškinti, kas lėmė tokį prastą pasirodymą treniruotėse.

„Labai sudėtinga diena. Aišku viena - mums labai trūksta greičio. Bolido elgesys vietomis kiek nenuspėjamas, tačiau labiausiai trikdantis faktorius - sukibimo su trasos danga stoka ir dėl to atsirandantis slidinėjimas trasoje. Komandos laukia ilga naktis, siekiant išsiaiškinti, kaip pagerinti mūsų padėtį,“ - komentavo V. Bottas.

L. Hamiltonas, komentuodamas šios dienos rezultatus teigė nežinantis, kodėl komanda atsidūrė tokioje situacijoje.

„Nuvažiavau tiek ratų, kiek buvo suplanuota šiandienos programai. Klaidų nedariau, na, nebent tą kartą pirmoje treniruotėje, kai užblokavau ratą. Jaučiau, kad pilotuoju bolidą tinkamai, tačiau antroje treniruotėje tiesiog nebuvo įmanoma išspausti geresnio laiko. Bolidas tiesiog pasiekė savo ribas.“

„Yra vietų, kuriuose turėtume būti greitesni, bet ten neturime sukibimo su trasos trasa. Turime tai išspręsti. Mes labai atsiliekame nuo lyderių. Esu tikras, kad šiąnakt visi karštligiškai stengsis surasti atsakymą surinktuose duomenyse ir išsiaiškinti tai, kaip galėtume pagerinti savo rezultatus,“ - komentavo L. Hamiltonas. 


Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392