„Mercedes“ rado „kelias kryptis“ automobilio problemoms išspręsti

„Mercedes“ rado „kelias kryptis“ automobilio problemoms išspręsti
logo 2022 Gegužės 04 d. 21:12, LAT Images for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas teigia, kad komanda parengė veiksmų planą, kaip patobulinti daug problemų turinti savo šių metų automobilį.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad šį savaitgalį vyksiančiame Majamio GP komanda ketina patikrinti tam tikrus sprendimus.

„Mercedes“ turi rimtų problemų su automobilio šokinėjimu. Su šia problema susidūrė ir kitos komandos, tačiau kai kurios iš jų, pavyzdžiui, „Ferrari“, sugebėjo užkirsti kelią tam, kad ji rimtai nepakenktų jų automobilio pajėgumui.

George'as Russellas ir Lewisas Hamiltonas paskutinėse lenktynėse Imoloje finišavo ketvirtoje ir tryliktoje vietose. Vėliau sportininkai daug dirbo simuliatoriuje, kad padėtų tobulėti automobilį.

„Savaitgalis Imoloje mums buvo labai sunkus. George'as atliko puikų darbą ir startavęs iš neperspektyvios starto pozicijos finišavo ketvirtas. Tačiau Lewisui nesuteikėme nei priemonių, nei tinkamos pozicijos trasoje, kad jis galėtų parodyti savo tikrąjį tempą“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Paskutinio lenktynių savaitgalio metu daug ko išmokome ir sužinojome, po to tęsėme darbus vėjo tunelyje ir atlikome įvairias simuliacijas. Radome keletą automobilio tobulinimo krypčių, o Majamyje atliksime kelis eksperimentus. Tikiuosi, kad turėsime aiškesnę kryptį bolidui tobulinti ateinančioms lenktynėms. Prieš atvykstant į Majamį abu sportininkai dirbo simuliatoriuje, o mūsų bazės buvo užsiėmusios ateinančioms lenktynėms skirtų atnaujinimų kūrimu.“

Eksperimentus su savo automobiliu komanda atliks komandai visai nepažįstamoje trasoje.

„Majamis - naujas iššūkis ir visiškas žingsnis į nežinomybę. Trasa atrodo sudėtinga, joje tikrai gausu lėtų ir greitų posūkių. Tai bus įspūdingas sporto pristatymas mūsų augančiam sirgalių ratui JAV. Mūsų laukia fantastiškas renginys, tad nekantriai laukiame, kada pamatysime, kaip viskas klostysis.“

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 1
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066