„Mercedes“ turi neatsakytų klausimų dėl variklių (4)

„Mercedes“ turi neatsakytų klausimų dėl variklių
logo 2021 Rugsėjo 27 d. 21:19, Daimler AG

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas neslepia, kad komanda turi neatsakytų klausimų dėl variklių ir neatmeta galimybės, jog iki sezono galo teks pakeisti motorą Lewiso Hamiltono bolide.

Valtteri Botto bolide per pastarąsias dvejas lenktynes buvo pakeistos jėgainės, už tai sportininkui buvo skirtos starto pozicijų baudos. Dabar, likus septynioms lenktynėms, suomis jau naudoja penktą variklį šį sezoną.

„Mercedes“ sprendimas pakeisti V. Botto jėgainę antrose lenktynėse iš eilės buvo plačiai interpretuojamas kaip taktinis žingsnis, kuriuo siekiama jį panaudoti kaip kozirį prieš L. Hamiltono varžovą čempionate Maxą Verstappeną. Tačiau lenktynėse Sočio trasoje suomis rimtai taip ir nepasipriešinimo „Red Bull“ pilotui.

Sekmadienį V. Bottas sakė, kad jo variklį teko keisti dėl „tam tikrų problemų“. Paklaustas, ar komanda specialiai tai padarė, kad lenktynėse sutrukdytų M. Verstappenui, suomis atsakė: „Ne, mes tiesiog turėjome tai padaryti“.

„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas sakė, kad „kalbant apie variklius, komanda yra vertinimo etape, kaip toliau tęsti šį sezoną“. L. Hamiltono bolide, Belgijos GP metu, be baudos buvo pakeistas variklis trečią ir paskutinį kartą.

„Atsarginius variklio pakeitimus atlikome ne tik todėl, kad jautėme, jog norime kaupti atsargas, bet ir todėl, kad norime geriau įvertinti variklio darbą, o tai mums sukėlė tam tikrų klausimų“, - sakė T. Wolffas.

„Taigi šiuo metu tiesiog vertiname situaciją po kiekvieno etapo, iš naujo įvertiname jėgainių būklę ir tada priimame sprendimus.“

T. Wolffo teigimu, komanda tiria, kiek iš iki šiol panaudotų jėgainių galės vėl būti panaudotos likusiose lenktynėse.

„Šiuo metu iš naujo vertiname jėgainių būklę, nes turime klausimų, todėl dar nenusprendėme, kokie varikliai grįš į rikiuotę. Tarp patikimumo ir pajėgumo yra plona riba, kurią reikia teisingai įvertinti. Kaip jau sakiau anksčiau, akivaizdu, kad nebaigtos lenktynės yra nesėkmė čempionate ir niekas, nei mes, nei mūsų konkurentai, negali sau leisti lenktynių savaitgalio su nuliu taškų.“

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2022 sezono taškai: 613.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
fnatic
IP: 5a1b39c | 09/28 20:10 Atsakyti
Įvertins senų variklių nusidėvėjimą, paskaičiuos kiek dar galima juos atsukus kranus dadusint ant maksimumo po pora etapų ir užteks tų variklių iš esamų pakeistų teoriškai, nors dabartinis manau kad ant maksimumo paleistas ir tikrai nelaikys likusio sezono.
Odisejas Vy
IP: fc083f3 | 09/28 19:42 Atsakyti
Bandys sukeist variklius su Boto, neveltui du naujus sukaupe šuniukas
mantasb027
IP: 97f16dd | 09/28 09:04 Atsakyti
Keista girdėti tokius komentarus, įtariu čia buria varzovams
Apakes23
IP: 7ba2e03 | 09/27 23:15 Atsakyti
Na o dėl boto ginybos tai toto visai be amo jau turbūt sėdi.
×

TOP naujienos