Monako GP: ketvirtadienio treniruotės Nr.2

logo 2014 Gegužės 22 d. 16:38, Ferrari
Antroje Monako „Grand Prix“ lenktynių treniruotėje greičiausias buvo „Ferrari“ komandos atstovas Fernando Alonso. Dukart pasaulio čempionas vieną ratą įveikė per 1:18.482 sek.
Valandą prieš važiavimą Monake stipriai lijo. Pilotai greičiausius savo ratus pradėjo įveikinėti tik likus 10 minučių iki treniruotės pabaigos. Visi savo geriausius rezultatus, išskyrus Kimi Raikkoneną, kuris turėjo techninių problemų su pavarų dėže, pasiekė su super-minkštomis padangomis.
Antroji vieta atiteko čempionato lyderiui Lewisui Hamiltonui su „Mercedes“ bolidu. Britas nuo F. Alonso atsiliko 0.419 sek.
Trečiąją vietą užėmė nugalėtojo vardą ginantis Sebastianas Vettelis iš „Red Bull“ ekipos.
Ketvirtąjį rezultatą užfiksavo „Toro Rosso“ komandos atstovas Jeanas Ericas Vergne‘as. Penktąją vietą užėmė Valtteri Bottas su „Williams“, šeštąją – Sergio Perezas („Force India“).
Septintoje vietoje liko kitas „Force India“ ekipos pilotas Nico Hulkenbergas, už savęs palikęs Jensoną Buttoną („McLaren“), Danielį Ricciardo („Red Bull“), Keviną Magnusseną („McLaren“) ir kitus.
Primename, kad Monako GP lenktynių kvalifikacija vyks šeštadienį 15.00 val.