Lietus nėra problema. Stovintis vanduo trasoje yra milžiniška probl...skaityti daugiauLietus nėra problema. Stovintis vanduo trasoje yra milžiniška problema, ir bolidai esant stovinčiam vandeniui negali lenktyniauti. Pilotams netrūksta drąsos lenktyniauti ant šlapio asfalto, bet lenktyniauti ant stovinčio vandens neįmanoma. Ledo ritulio su sportbačiais nepažaisi, maratono su pačiūžomis nenubėgsi, paplūdimio tinklinio su slidėmis nepažaisi. Bėda yra tame, kad "lietaus" padangos tinka dulksnojimui lengvam, ir beveik niekam daugiau.
Bet tai Schumio eros laikais vaduo upem bego trasoje,per purslus per metra nebuvo matomumo,bet visi leke kas kaip sugeba!Tai ar Pirreli gryba pjauna,ar siolaikines mergaites uz bolido vairo issiverke,kad nereiktu lenktynisut!
Lietus nėra problema. Stovintis vanduo trasoje yra milžiniška problema, ir bolidai esant stovinčiam vandeniui negali lenktyniauti. Pilotams netrūksta drąsos lenktyniauti ant šlapio asfalto, bet lenktyniauti ant stovinčio vandens neįmanoma. Ledo ritulio su sportbačiais nepažaisi, maratono su pačiūžomis nenubėgsi, paplūdimio tinklinio su slidėmis nepažaisi. Bėda yra tame, kad "lietaus" padangos tinka dulksnojimui lengvam, ir beveik niekam daugiau.
Absoliutus pirelli ir f1 fail‘as yra lietaus lenktynes. Aš siulyciau draiveriams pasakyt, kad lenktynes vyks ir bus duodami pilni taskai, jei bijot - nevaziuokit. O tie nuolatiniai verkimai, kad jie nieko nemato… Lyg anstensiu kartu lenktyninkai per lietu kazka matydavo. Divos bl
Monako GP: orų prognozė (6)
Lietus nėra problema. Stovintis vanduo trasoje yra milžiniška probl... skaityti daugiau
Čiut lietaus, viena avarija ir red flagas.
Laukia dar vienas ir neįdomus savaitgalis.