Monako GP: ketvirtadienio treniruotės Nr. 2

logo 2016 Gegužės 26 d. 16:51, Red Bull/Getty Images
Monako „Grand Prix“ lenktynių ketvirtadienio antrosiose treniruotėse įspūdingą tempą pademonstravo „Red Bull“ komandos atstovas Danielis Ricciardo.
Australas vieną trasos ratą įveikė per 1:14.607 sek. ir antroje vietoje likusį Lewisą Hamiltoną iš „Mercedes“ gretų aplenkė net 0.6 sek.
D. Ricciardo naudojo ultra minkštąsias „Pirelli“ padangas.
Tuo metu trečiąją vietą užėmė čempionato lyderis Nico Rosbergas, piluotuojantis „Mercedes“ bolidą.
Ketvirtas šiame važiavime liko praėjusio etapo nugalėtojas Maxas Verstappenas iš „Red Bull“ komandos.
Penktąją vietą užėmė „Toro Rosso“ ekipai atstovaujantis Daniilas Kvyatas, šeštąją – Carlosas Sainzas („Toro Rosso“), o septintąją – Kimi Raikkonenas su „Ferrari“.
Aštuntoji vieta atiteko Sergio Perezui („Force India“), devintoji – Sebastianui Vetteliui („Ferrari“), o dešimtuką užbaigė Jensonas Buttonas iš „McLaren“ ekipos.
[gallery id=1191 rand=rand]
Šioje treniruotėje itin nepasisekė „Manor“ komandos lenktynininkui Rio Haryanto. Indonezijos atstovas nesuvaldė bolido išvažiavęs iš tunelio ir rėžėsi į barjerus.
Kiek mažesnę avariją toje pačioje vietoje patyrė Romainas Grosjeanas su naujokės „Haas“ bolidu.
Susidūrimą su barjerais paskutiniajame posūkyje patyrė ir Kevinas Magnussenas su „Renault“.
Itin lėti trasoje atrodė „Williams“ komandos sportininkai: Valtteri Bottas užėmė 14-ąją vietą, o Felipe Massa – vos 16-ąją.
Iš viso trasoje daugiausiai laiko praleido C. Sainzas, įveikęs net 54 ratus.
Primename, kad kitos treniruotės vyks šeštadienį 12.00 val.