Monako GP: šeštadienio treniruotės

logo 2015 Gegužės 23 d. 13:11, Ferrari
Monako „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėse greičiausias buvo „Ferrari“ komandos atstovas Sebastianas Vettelis.
Vokietis su itin minkštomis „Pirelli“ padangomis vieną trasos ratą įveikė per 1:16.143 ir antroje vietoje likusį „Mercedes“ ekipos lenktynininką Nico Rosbergą aplenkė atsiliko 0.218 sek.
Trečiąją poziciją užėmė čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“ bolidu. Ketvirtoje vietoje liko Danielis Ricciardo iš „Red Bull“. Penktas buvo „Toro Rosso“ atstovas Carlosas Sainzas.
[gallery id=1127 rand=rand]
Šį kartą nepasisekė „Ferrari“ pilotui Kimi Raikkonenui, kuris suklydo pirmajame posūkyje ir sudaužė bolidą. Dėl šio incidento buvo trumpam sustabdyta treniruotė. Vis dėlto suomis spėjo įveikti vieną greitą ratą su itin minkštomis padangomis ir užėmė šeštą vietą treniruotėje.
Septintąjį laiką parodė Daniilas Kvyatas su „Red Bull“ bolidu, aštuntąjį – Jensonas Buttonas iš „McLaren“. Devintas liko jaunasis Maxas Verstappenas, atstovaujantis „Toro Rosso“ ekipą. Dešimtuką užbaigė dar „Lotus“ komandos lenktynininkas Romainas Grosjeanas.
Primename, kad kvalifikacija vyks šiandien 15.00 val.