MotoE. Šlapioje Austrijos trasoje triumfavo M. di Meglio (1)

MotoE. Šlapioje Austrijos trasoje triumfavo M. di Meglio
logo 2019 Rugpjūčio 11 d. 12:22, Marc VDS Racing

„Marc VDS“ komandos motociklininkas Mike‘as di Meglio triumfavo šiandien Austrijoje, šlapioje „Red Bull Ring“ trasoje, vykusiose „MotoE“ lenktynėse.

Prancūzas varžybas pradėjo iš „pole“ pozicijos, tačiau po starto nukrito į antrą vietą kai jį aplenkė Xavieras Simeonas. Bet M. di Meglio pavyko susigrąžinti prarastą poziciją.

Puikiai startas susiklostė Ericui Granado. Sportininkas jau pirmame rate pakilo iš devintos pozicijos į antrąją, o vėliau aplenkęs M. di Meglio tapo lenktynių lyderiu. Tiesa, E. Granado pirmavo tik vieną ratą. Sportininkas krito trečiame posūkyje ir pasitraukė iš lenktynių.

Lyderiu vėl tapęs M. di Meglio pirmavo prieš Hectorą Garzo sekunde. Pastarajam pavyko sumažinti atsilikimą, bet sportininkas krito nuo motociklo ketvirtame posūkyje ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Pagrindiniams varžovams pasitraukus iš lenktynių, finišo liniją sėkmingai pirmoje vietoje kirto M. di Meglio ir tapo čempionato lyderiu. Prancūzas 2,2 sek. aplenkė antroje vietoje likusį X. Simeoną. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo Bradley Smithas.

Pirmose sezono lenktynėse nugalėjęs Niki Tuuli į kartą jau pirmame varžybų rate išlėkė už trasos ribų ir finišavo tik penkioliktas.

Rezultatai

Komentarai (1)


rmntz
| 2019 Rugpjūčio 17 d. 18:52
neblogi mocai, kas nuvertė, nuo žemės jau nebepakėlė, taip ir paliko.
×

F-1.lt pulsas