MotoGP. A. Espargaro diagnozuotas kulno kaulo lūžis (1)

MotoGP. A. Espargaro diagnozuotas kulno kaulo lūžis
logo Rugpjūčio 09 d. 12:54, Aprilia Racing

„MotoGP“ čempionate antrą vietą užimančiam „Aprilia“ motociklininkui Aleixui Espargaro buvo diagnozuotas kulno kaulo lūžis.

Ispanas skausmingą avariją patyrė dar šeštadienį Silverstouno trasoje, Didžiojoje Britanijoje, surengtos ketvirtos treniruotės metu. Po kritimo sportininkas buvo išneštas iš trasos ant neštuvų, o vėliau atsidūrė medicinos centre.

Lenktynininkui buvo leista dalyvauti kvalifikacijoje, kurioje A. Espargaro vienu metu net pirmavo, bet galų gale liko šeštas. Tačiau dėl didelio skausmo, kurį jautė sportininkas, buvo abejojama ar jis dalyvaus lenktynėse.

A. Espargaro startavo sekmadienį surengtose lenktynėse ir finišavo devintas. Bet svarbiausia, kad savo pagrindiniam varžovui kovoje dėl čempiono titulo Fabio Quartararo nusileido tik vienu tašku.

Po lenktynių Didžiojoje Britanijoje sportininkas išskrido į Ispaniją, Barseloną, kur buvo atlikti detalesni tyrimai. Kaip paaiškėjo, avarijos metu motociklininkui lūžo kulno kaulas.

„Dexeus“ ligoninėje Barselonoje atlikus medicininius tyrimus, Aleixui Espargaro diagnozuotas dešinės pėdos kulno lūžis“, - teigiama komandos pranešime spaudai.

„Patirta trauma nereikalauja chirurginio gydymo, Aleixui paskirtos septynios dienos visiško poilsio, per kurias jis turės naudotis ramentais, kad kuo mažesnis krūvis tektų traumuotai kojai.“

„Tikslas - į kitą lenktynių savaitgalį (rugpjūčio 19-21 d., Austrija) atvykti geriausios fizinės būklės.“Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Portalo valdovas
IP: ab26b5b | 08/09 15:40 Atsakyti
Svarbiausia islikt kovoje, as ji palaikau pries quarta
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas