MotoGP. M. Marquezas Austrijoje iškovojo „pole“ 0,002 sek. persvara

logo 2018 Rugpjūčio 11 d. 21:34, HRC

Vos 0,002 sek. „Ducati“ lenktynininką Andreą Dovizioso aplenkęs „Honda“ atstovas Marcas Marquezas iškovojo „pole“ poziciją šiandien Austrijoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje.

Važiavimams įpusėjus pirma vieta džiaugėsi minėtasis M. Marquezas. Bet ispano rezultatą pagerino ir trumpam į pirmąją vietą pakilo antrasis „Ducati“ lenktynininkas Jorge Lorenzo.

Į trasą grįžęs M. Marquezas pagerino varžovo rezultatą 0,02 sek. O kitą ratą įveikė dar greičiau - 0,15 sek.

Ispanas vieną „Red Bull Ring“ trasos ratą įveikė per 1 min. 23,241 sek. ir šio rezultato vėliau nesugebėjo pagerinti. A. Dovizioso pavyko prie ispano priartėti 0,002 sek. atstumu, bet tai buvo viskas, ką pavyko padaryti italui. Sportininkas turėjo pasitenkinti antra vieta. O J. Lorenzo liko trečias, nuo „pole“ poziciją iškovojusio varžovo atsilikęs 0,135 sek.

Ketvirtoji startinė pozicija atiteko taip pat „Ducati“ motociklu važiavusiam „Pramac“ sportininkui Danilo Petrucci.

Iš penktos pozicijos lenktynėse startuos LCR ekipos atstovas Calas Crutchlow, nuo M. Marquezo atsilikęs beveik 0,6 sek.

Geriausiai tarp „Yamaha“ motociklais važiavusių sportininkų pasirodė Johannas Zarco. Prancūzas kvalifikacijoje liko šeštas.

Blankiai kvalifikacijoje pasirodė abu „Yamaha“ komandos lenktynininkai. Maverickas Vinalesas iškovojo 11-ą startinę poziciją, o Valentino Rossi liko tik keturioliktas.