MotoGP. Misane pergalę iškovojo F. Morbidelli, A. Dovizioso tapo čempionato lyderiu

MotoGP. Misane pergalę iškovojo F. Morbidelli, A. Dovizioso tapo čempionato lyderiu
logo 2020 Rugsėjo 13 d. 16:03, Petronas SRT

Misano trasoje vykusiose „MotoGP“ lenktynėse triumfavo ir pirmą pergalę karjeroje iškovojo „Petronas SRT“ motociklininkas Franco Morbidelli. Tuo tarpu jo komandos draugas Fabio Quartararo krito nuo motociklo ir prarado lyderio poziciją čempionate.

Po to, kai kvalifikacijoje pirmas keturias pozicijas iškovojo sportininkai, važiavę „Yamaha“ motociklais, buvo manoma, kad būtent jie dominuos lenktynėse.

Po starto iš „pole“ startavęs Maverickas Vinalesas prarado kelias pozicijas. Į priekį įsiveržė F. Morbidelli, o į antrą vietą pakilo Valentino Rossi. Tuo tarpu M. Vinalesas stengėsi už savęs išlaikyti F. Quartararo.

Po kurio laiko tarp „Yamaha“ kvarteto įsibrovė Jackas Milleris su „Ducati“ motociklu. O F. Quartararo pavyko aplenkti M. Vinalesą. Tiesa, prancūzas krito nuo motociklo ir pasitraukė iš kovos dėl pergalės. Sportininkas grįžo į lenktynes, bet vėliau dar kartą krito ir pasitraukė iš varžybų.

F. Morbidelli ėmė tolti nuo varžovų. Tuo tarpu antroje vietoje važiavusį V. Rossį pavijo varžovai. Traumų neišsigydęs Francesco Bagnaia ir „Suzuki“ atstovas Alexas Rinsas aplenkė J. Millerį ir nusitaikė į antrą vietą.

F. Bagnaia pavyko aplenkti V. Rossį ir apkilti į antrą vietą. Bet italui nepavyko pavyti F. Morbidelli, kuris iškovojo pirmąją pergalę sezone ir karjeroje.

Tuo tarpu V. Rossi paskutiniame rate prarado poziciją ne A. Rinsui, o kitam „Suzuki“ komandos atstovui Joanui Mirui, kuris ir užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Septintoje vietoje finišo liniją kirto ir čempionato lyderiu tapo „Ducati“ komandos motociklininkas Andrea Dovizioso. Italas iki šiol čempionate pirmavusį F. Quartararo dabar lenkia tik 6 taškais.

RezultataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794