MotoGP. Misane pergalę iškovojo F. Morbidelli, A. Dovizioso tapo čempionato lyderiu (3)

MotoGP. Misane pergalę iškovojo F. Morbidelli, A. Dovizioso tapo čempionato lyderiu
logo 2020 Rugsėjo 13 d. 16:03, Petronas SRT

Misano trasoje vykusiose „MotoGP“ lenktynėse triumfavo ir pirmą pergalę karjeroje iškovojo „Petronas SRT“ motociklininkas Franco Morbidelli. Tuo tarpu jo komandos draugas Fabio Quartararo krito nuo motociklo ir prarado lyderio poziciją čempionate.

Po to, kai kvalifikacijoje pirmas keturias pozicijas iškovojo sportininkai, važiavę „Yamaha“ motociklais, buvo manoma, kad būtent jie dominuos lenktynėse.

Po starto iš „pole“ startavęs Maverickas Vinalesas prarado kelias pozicijas. Į priekį įsiveržė F. Morbidelli, o į antrą vietą pakilo Valentino Rossi. Tuo tarpu M. Vinalesas stengėsi už savęs išlaikyti F. Quartararo.

Po kurio laiko tarp „Yamaha“ kvarteto įsibrovė Jackas Milleris su „Ducati“ motociklu. O F. Quartararo pavyko aplenkti M. Vinalesą. Tiesa, prancūzas krito nuo motociklo ir pasitraukė iš kovos dėl pergalės. Sportininkas grįžo į lenktynes, bet vėliau dar kartą krito ir pasitraukė iš varžybų.

F. Morbidelli ėmė tolti nuo varžovų. Tuo tarpu antroje vietoje važiavusį V. Rossį pavijo varžovai. Traumų neišsigydęs Francesco Bagnaia ir „Suzuki“ atstovas Alexas Rinsas aplenkė J. Millerį ir nusitaikė į antrą vietą.

F. Bagnaia pavyko aplenkti V. Rossį ir apkilti į antrą vietą. Bet italui nepavyko pavyti F. Morbidelli, kuris iškovojo pirmąją pergalę sezone ir karjeroje.

Tuo tarpu V. Rossi paskutiniame rate prarado poziciją ne A. Rinsui, o kitam „Suzuki“ komandos atstovui Joanui Mirui, kuris ir užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Septintoje vietoje finišo liniją kirto ir čempionato lyderiu tapo „Ducati“ komandos motociklininkas Andrea Dovizioso. Italas iki šiol čempionate pirmavusį F. Quartararo dabar lenkia tik 6 taškais.

Rezultatai


Komentarai (3)
TomTom
IP: 089c815 | 09/13 22:33 Atsakyti
Matei kokiu budu Miras aplenke Rinsa? Tokiu paciu budu aplenke ir Rossi. Jei ne tie reikalai tai taip ir butu atvaziave: 3 Rossi, 4 Rinsas, 5 Miras.
A, kad nereiktu ieskotis pakartojimu - padangos buvo tokios kokios buvo prie tokiu temperaturu ir tokio lenktyniu etapo (pabaigos), Rinsas isvaziuodamas is posukio duoda gazo, padanga nelimpa, gala sumeto. Miras ji aplenkia tiesiojoj. Tada sekanciame posukyje tas pats atsitinka Rossiui, gala sumeto, ko pasekoje jis i is kart einanti posuki ivaziuoja leciau ir giliau nei iprastai. Miras opa ir pasiima vieta is jo. Cia gaila, bet kameros pagauna jau visos situacijos pabaiga.
Jei ne tie du bajeriai su sukibimu... Nors, jei bobute butu su kiausiniais tai nebebutu bobute. Yra kaip yra, nors labai linkejau 200 podiumo VR.
Bet gali pasizet, kai rodo pakartojima lenkima Rins/Mir, kamputy ekrano matosi momentas kai Rossi sumeto.
YZF
IP: 4c5d4e2 | 09/13 18:57 Atsakyti
Kaip vakar ir sakiau, Vinjalesas niekur. Gaila Rossio, toks zapadlo vietos praradimas paskutiniame rate. Paliko duris placiai atidarytas tai anas ir pasinaudojo. Senatve. Nu Fabijus zinoma matosi kad dar nepribrendes ir neaisku ar pribres, nes sezono pradzia buvo daug zadanti o poto viskas pasibaige. Istikruju tai net sunku pasakyti kas taps chempionu, visi labai arti tasku lenteleje susispaude, vieni per kitu klaidas verziasi i lyderius. Dovis, stabilus top 5, ims ir laimes pries isejima. Ot butu bajeris :)
Zakonn
IP: 33a89d7 | 09/13 17:54 Atsakyti
Dovis stabiliai,stabiliai ir jau cempo leaderis :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas