MotoGP. Misano trasoje „pole“ iškovojo M. Vinalesas

logo 2019 Rugsėjo 14 d. 16:22, Yamaha Racing

Misano trasoje, Italijoje, vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo „Yamaha“ komandos lenktynininkas Maverickas Vinalesas.

Geriausią rezultatą treniruotėse užfiksavęs Fabio Quartararo paskutinę kvalifikacijos dalį pradėjo vieną ratą įveikdamas per 1 min. 32,686 sek. Prancūzas vėliau pagerino savo rezultatą, 1 min. 32,571 sek., ir pirmavo važiavimuose. Tuo tarpu į antrąją vietą pakilo F. Quartararo komandos draugas Franco Morbidelli.

Pačioje kvalifikacijos pabaigoje geriausią rezultatą užfiksavo ir trumpam į pirmąją vietą netikėtai pakilo KTM motociklininkas Polas Espargaro. Tiesa, ispanas pirma vieta džiaugėsi neilgai. Po akimirkos jo rezultatą pagerino ir „pole“ poziciją iškovojo „Yamaha“ motociklu važiavęs M. Vinalesas.

Vietas trečioje startinėje eilėje pasidalino minėtasis F. Morbidelli, čempionato lyderis Marcas Marquezas ir „Ducati“ atstovas Andrea Dovizioso. Tuo tarpu su M. Marquezu važiavimų pabaigoje vos nesusidūręs Valentino Rossi liko septintas.

„MotoGP“ lenktynės Misano trasoje prasidės rytoj 15:00 val. Lietuvos laiku.