MotoGP. Nuo motociklo kritęs M. Marquezas Prancūzijoje iškovojo „pole“ poziciją

logo 2019 Gegužės 18 d. 19:03, HRC

Geriausią rato įveikimo laiką užfiksavęs ir po to nuo motociklo kritęs „Honda“ motociklininkas Marcas Marquezas iškovojo „pole“ poziciją Prancūzijoje, Le Mane, vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje.

Šlapioje trasoje, važiavimų pradžioje, ispanas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 40,952 sek. Jau kitame rate, penktame posūkyje, sportininkas išlėkė iš trasos. „Honda“ lenktynininkas grįžo į trasą, bet vėliau savo rezultato nebepagerino. To nepavyko padaryti ir ispano varžovams.

Geriau nei kiti sportininkai sąlygas trasoje važiavimų pradžioje išnaudojo ir antrą bei trečią startinę pozicijas iškovojo „Ducati“ bei „Pramac“ atstovai: Danilo Petrucci ir Jackas Milleris. Pastarajam, kaip ir M. Marquezui, nepavyko išvengti incidento. Australas krito nuo motociklo trečiame posūkyje.

Vietas antroje startinėje eilėje išsidalino „Ducati“ lenktynininkas Andrea Dovizioso ir „Yamaha“ motociklais važiavę Valentino Rossi bei Franco Morbidelli.

„MotoGP“ lenktynės Prancūzijoje sekmadienį prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.