MW: "What the hell happened on the start?"

2013 Liepos 02 d. 00:52

Iki šiol daug nesigilinau, galvojau, kad tikrai tai tiesiog piloto klaidos. Bet ką tik peržiūrėjau visus 2007 m. sezono startus, nei vienas iš jų nebuvo panašus į tuos, kurie dažnai pasitaiko per paskutinius trejus metus. Tai tik patvirtino man iki šiol kirbėjusias mintis, kad lyg ir nepamenu, jog per visą laiką kol RB atstovavo MW ir DC, Markas būtų turėjęs kažkokių išskirtinių problemų su startais. Atidžiai pažiūrėjus, kad ir į paskutinio etapo startą, krenta į akis, kad pats pradinis starto momentas buvo geras, pajudėta iš vietos buvo laiku, bet paskui, manau nuo antros pavaros, kažkodėl staiga bolidas pradėjo lėčiau bėgėtis. Jei tai būtų tik piloto klaida, tai labiau tikėtina, kad pati pradžia būtų bloga, prasisukę ratai, ar pavėluota reakcija. Vizualiai atvejis tikrai ne tas. Daugelis kitų, ansčiau nepavykusių startų, kiek pamenu irgi buvo iš esmės panašūs, pajudėta laiku, bet kažkas atsitikdavo šiek tiek vėliau… Akivaizdu, kad Markas buvo pasipiktinęs tuo, kad įvyko starto metu. Kas klausė atidžiai tikrai girdėjo per “team radio” nuskambėjusį klausimą: „What the hell happened on the start? Unbelieva***...“. Neplanuoju toliau leistis į kažkokias interpretacijas, nes tiesos tikrai nežinau, tik išdėsčiau faktus ir kelis savo pastebėjimus, kiekvienas tegul pasidaro savo išvadas.

2013 Liepos 02 d. 09:44

Tai kitiems gal neidomu, tai ir isvadu nedarys? :) O siaip starto procedura F1 yra gana sudetinga ir viskas labai automatizuota (kaip bebutu keista). Startuodami pilotai naudoja dvi sankabas, viena pradiniam pajudejimui is vietos, kita jau siek tiek veliau. Panasu kad pats pajudejimas is vietos tvarkoje, bet tik pereinama i antra etapa - ir prasideda problemos kurios tesiasi perjungus i antra pavara. Alonso startas buvo irgi keistai panasus, is vietos pajuda normaliai bet poto antru begiu kasasi iki negalejimo ir visi kiti nuvaziuoja pro sona. Massa sove kaip raketa. Manau galimi du variantai, MW nesusitvarko (netinka jo stilius) su naujaja RB starto sistema kuri naudojama paskutinius metus arba, samokslo teorija, RB specialiai sandbag'ina jo startus. Bet tai butu kiek keista, nes nezinai kaip lenktynes klostysis, komandai svarbiausia konstruktoriu iskaita, tai geriau kad abutu pilotai kuo geriau startuotu o jeigu reikia tai likus 5 ratams iki finiso pakvieti MW i boksus arba liepi taupyti kura arba dar visokiu istoriju galima sugalvoti. Tai gal vistik pirmas variantas.

2013 Liepos 02 d. 11:37

Nu ja, man irgi keista, pastaruosius porą sezonų tikra pekla su Marko startais. Kai išlaužia gerą startą tai ir lenktynėse favoritu tampa (Pvz malaizija), bet kas kitur? Siaubas. Keista, kad pats Markas neraisina šito issue, matyt, pats nesusitvarko...

2013 Liepos 02 d. 18:19

Teorija, kad "RBR" "gadina" startus, šūdo verta. O Marko pasisakymas į radiją, manau buvo dėl to stuktelėjimo į jo bolidą, kurį atliko kažkuris iš "Lotus" pilotų, nežiūrėjau kartojimo, tad nepastebėjau kuris. Šiaip, ar taip, Markas dažnai startuoja prastokai, bet toli gražu ne visada, tad vienareikšmiškai, aš manau, kad tai pačio Marko bėda.

2013 Liepos 02 d. 20:17

Lewis, reik atidziau ziuret, nes kaip ponas volungevicius maisysi pilotus.
Grozhanas stuktelejo. Net nepastebejus piloto, o mastant logiskai, kitaip ir but negalejo, nes Kimi jau buvo kovoje su Massa t.y. 4-5 vietose, o ne desimtuko gale.

2013 Liepos 02 d. 22:37

AF1 >> Pirma, tai buvau susikoncentravęs ties Lewiso startu ir ieškojau jame "McLaren" pilotų. O antra, tai jo, kliudė Grosjeanas http://www.f1fanatic.co.uk/wp-content/uploads/2013/06/Start-1.jpg , bet nepaisant to, kadangi kaip minėjau buvau susikoncentravęs ties kitais pilotais, tikrai negalėjau pastebėti, kuris pirmas Kimis, ar Romainas ir kuris arčiau Marko, žinant iš kur startavo Webberis, o tarkim pažiūrėjus Massos startą, iškart po jo būtų buvę sunku pasakyti, kad jis priekyje Fernando, jei dėmesį kreipei ne į "Ferrari" pilotus. Tad žinai, savo išmonę ir lyginimus su komentatoriais pasilik sau. ;)

TOP naujienos

F-1.lt pulsas