N. de Vriesas Monzoje pilotuos „Aston Martin“ bolidą

N. de Vriesas Monzoje pilotuos „Aston Martin“ bolidą
logo Rugsėjo 06 d. 17:06, Aston Martin F1

Šiemet jau spėjęs sudalyvauti dvejose treniruotėse, Nyckas de Vriesas Monzoje išbandys „Aston Martin“ komandos automobilį.

Šiemet 2021 m. „Formulės-E“ čempionas Ispanijoje surengtose treniruotėse sėdo prie „Williams“ bolido vairo. O Prancūzijoje vairavo Lewisui Hamiltonui priklausantį „Mercedes“ automobilį.

N. de Vriesas yra atsarginis „Mercedes“ komandos lenktynininkas ir tikisi ateityje debiutuoti F-1 čempionate. Olandas yra vienas iš kandidatų „Williams“ komandoje pakeisti Nicholasą Latifį.

„Tikrai nekantrauju kada galėsiu vairuoti „Aston Martin“, ypač tokioje legendinėje trasoje kaip Monza“, - sakė N. de Vriesasas.

„Tai bus mano trečioji treniruotė šį sezoną ir trečioji komanda, todėl šios galimybės suteikė man puikią galimybę susipažinti su F-1 bolidų ir komandų darbo skirtumais. Tikiuosi, kad į „Aston Martin“ komandą galėsiu pažvelgti iš naujos perspektyvos ir įvykdyti ekipai naudingą važiavimo programą.“

Pagal galiojančias taisykles, kiekviena komanda per sezoną turi mažiausiai du kartus suteikti galimybę jaunam pilotui išbandyti F-1 automobilį oficialių važiavimų metu.

Šį savaitgalį prie „Haas“ bolido vairo taip pat sės Antonio Giovinazzi. Bet dėl italo patirties, amerikiečių komanda neįvykdys minėto taisyklės punkto.

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2022 sezono taškai: 55
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas