N. Hulkenbergas: atstovauti kitąmet „Haas“ ekipai - nerealu (3)

N. Hulkenbergas: atstovauti kitąmet „Haas“ ekipai - nerealu
logo Spalio 13 d. 21:17, Racing Point

Sėkmingai pasirodęs praėjusį sekmadienį Vokietijoje vykusiose F-1 lenktynėse, Nico Hulkenbergas nebuvo itin kalbus paklaustas apie tai, kuriai F-1 komandai jis galėtų atstovauti kitais metais.

Vis dar nėra aišku kas taps antruoju „Red Bull“ komandos pilotu. Alexas Albonas kol kas negali pasigirti gerais rezultatais, o prastas pasirodymas Vokietijoje tik dar labiau pakurstė kalbas apie tai, jog tailandiečio kitais metais gali nelikti ekipoje. Jo vietą galėtų užimti Pierre‘as Gasly, bet „Red Bull“ netrykšta noru susigrąžinti prancūzą.

Pats N. Hulkenbergas nepuoselėja didelių vilčių kitąmet atstovauti „Red Bull“ komandai.

„Šansų labai mažai. Visi puikiai žinome, kad „Red Bull“ visų pirma renkasi iš savo pilotų“, - duodamas interviu „Sky Germany“ sakė N. Hulkenbergas.

Vokietis taip pat anksčiau buvo siejamas su „Haas“ komanda. O ir pastarosios vadovas Guentheris Steineris neslepia, kad kitiems metams norėtų visiškai naujos pilotų poros.

„Haas“ yra šauni komanda, bet atstovauti jai kitais metais - nerealu. O kalbant apie „AlphaTauri“, negali žinoti, laikas parodys.“


Komentarai (3)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 10/14 11:03 Atsakyti
db
10/14 00:43

Tai Tsunodą beveik Helmutas jau patvirtino, ar Hulkas bus RBR - priklauso nuo Albono sezono pabaigos. Bet panašu Hulkas, o ne Perezas kandidatas į RBR. Beje Indycare mclaren nepratęs su Askew kitiems metams, o pratęsė su O'Ward - gal ruošia dirvą meksikietiškam duetui?

Tsunoda toks biškį tricky po Honda viešo pranešimo apie pasitraukimą. Nors, kita vertus, jei jis on merrit geras, jį dar Honda biškį pafinansuos ir perduos RBR variklių gamybą – whynot. O bus patvirtinta, kai Mateschitz įkals šakrbą buliaus ir parašus sudėlios ant sutarčių :)

Kad net du pilotus iš išorės paimtų RB, nu, nerealu. Gali būt tik vienas ir tik į RBR kaip Nr. 1.5. Ne tai, kad Max reikia į užpakalį spardyt, bet tiesiog, kad jei Max nepaeina, tai kitas RBR stabiliai ant podiumo atsidurtų. Tai čia Hulk podiumų užkeikimas prieš jį eina. Sergio ir Hulk, nu, sakyčiau gana lygiaverčiai kandidatai, aš būčiau labiau už Hulk, bet čia tik aš :) O gal Marko iš viso išmėš visus RB pilotus, išskyrus Max, ir pasiims kokį Tsunoda, Vips ir Hulk.
db
IP: 35e947a | 10/14 00:43 Atsakyti
Tai Tsunodą beveik Helmutas jau patvirtino, ar Hulkas bus RBR - priklauso nuo Albono sezono pabaigos. Bet panašu Hulkas, o ne Perezas kandidatas į RBR. Beje Indycare mclaren nepratęs su Askew kitiems metams, o pratęsė su O'Ward - gal ruošia dirvą meksikietiškam duetui?
Antanelis
IP: a9415bf | 10/13 22:43 Atsakyti
Taip sunku perskaityt teksta, pries ikeliant?
×

TOP naujienos