N. Hulkenbergas: mano santykiai su Maxu yra labai geri (1)

N. Hulkenbergas: mano santykiai su Maxu yra labai geri
logo 2020 Lapkričio 28 d. 15:36, Racing Point

Nico Hulkenbergas eilinį kartą pažymėjo, kad dega nekantrumu sužinoti naujienų apie tai, kad kitais metais galės sugrįžti į „Formulę-1“. Ir ne bet kur, o į „Red Bull“ komandą, kur jis taptų naujuoju Maxo Verstappeno partneriu.

2020 metais sporto veteranas, kuriam už nugaros – 9 sezonai „Formulėje-1“, buvo netikėtai pakviestas padėti „Racing Point“ komandai, kai iš pradžių Sergio Perezas, o vėliau – ir Lance‘as Strollas susirgo COVID-19. Nico daugiau nei sėkmingai susitvarkė su šiuo uždaviniu, nors visai neturėjo laiko pasiruošimui bei adaptacijai.

„Mano dalyvavimas lenktynėse šiais metais buvo labai trumpas, viskas vyko pagal labai trumpą grafiką, bet aš mėgstu imtis beprotiškų užduočių,- N. Hulkenbergas pasakojo vokiečių TV „Sport1“. – Esu dėkingas, kad gavau tokį šansą, nes jei ne tai, tai mano pavardė vienareikšmiškai bÅ«tų minima kur kas rečiau“.

Hulkenbergo žodžiais, jis yra nustebęs, kad bÅ«tent jis, o ne Sergio Perezas yra laikomas pagrindiniu pretendentu į laisvą vietą „Red Bull“, kadangi egzistuoja didelė tikimybė, kad ši ekipa nepratęs sutarties su Alexu Albonu.

„Ne, aš negalėjau to tikėtis. Todėl esu dėkingas, kad reikalai šiuo momentu klostosi bÅ«tent taip, - pripažino vokietis. – Šaunu gauti tokią galimybę, kai mano karjeroje jau atėjo ruduo. Jaučiu, kaip man trÅ«ksta varžybų trasose. Mano santykiai su Maxu Verstappenu yra labai geri, nors šiuo metu stengiuosi apie viską kuo mažiau galvoti.

Bet jei nepasiseks „Formulėje-1“, tai aš pradėsiu ieškoti kitų variantų. Kokių nors konkrečių pasiÅ«lymų dar nėra, bet jau bendravau su kelių kitų lenktynių serijų atstovais“.

Kol kas galima tik spėlioti, kada „Red Bull“ apsispręs dėl kitų metų, bet tam tikrų minčių teikia ir tas faktas, kad S. Perezas ateinantį pirmadienį paskelbė apie netikėtą spaudos konferenciją. Su 50 proc. tikimybe galima nuspėti, kad jis rengiasi paskelbti apie savo ateities planus ir šie planai nėra susiję su „Formule-1“.


Komentarai (1)
RBR
IP: 1037830 | 11/28 17:39 Atsakyti
Keista situacija su tuo Hulkenbergu. Daug buvo pranešimų, kad galėjo sutartį su Renault pratęsti. Bet pradėjo kažkokius principus rodyti ir pasakoti kaip apsieis be formules1. Dabar kiekviename interviu pasakoja kaip dega noru sugryzti. Tai gal reikėjo anksčiau galvoti
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas