N. Hulkenbergas: „Mercedes“ dar nieko neprarado (4)

N. Hulkenbergas: „Mercedes“ dar nieko neprarado
logo Liepos 09 d. 12:01, Racing Point

Atsarginis „Mercedes“ bei „Aston Martin“ komandų pilotas Nico Hulkenbergas papasakojo apie problemas, su kuriomis susidūrė jo komandos šiais metais ir kurios gerokai apsunkino „Mercedes“ kovą dėl pasaulio čempionų titulo.

Nico Hulkenbergas: „Viskas labai paprasta: „Red Bull“ mašina šiuo metu yra greitesnė ir geresnė nei „Mercedes“. Žiemą pasikeitė reglamentas ir šios permainos mus paveikė stipriau nei varžovus – todėl jie ir yra dabar priekyje. Tačiau manau, kad niekas dar neprarasta. Nenurašyčiau „Mercedes“ - mes dar neparodėme, ką sugebame, mes dar turėsime techninių naujovių, kurios turėtų pagerinti bolidą.

Verstappeno ateityje laukia dar daug čempiono titulų, todėl jis turi marias laiko atsigriebti. Dabar jis yra puikios sportinės formos ir stabiliai skina pergales. Jis pasitiki savimi ir savo bolidu. Mes su Maxu seniai draugaujame. Be to, mus suartina tai, kad aš moku olandų kalbą. Mūsų santykiai yra puikūs.

Kai dėl „Aston Martin“, tai jie naudoja lygiai tokią pačią koncepciją kaip ir „Mercedes“ - su žemu bolido reiku (išilginio mašinos posvyrio kampu trasos atžvilgu). Kitais žodžiais kalbant, jų automobilio aerodinamikos filosofija skiriasi nuo daugumos komandų. Todėl jiems tenka mažinti atsilikimą,o kartu ruoštis reglamento permainoms 2022 metais.

Keista, kad Sebastianui Vetteliui prireikė gana daug laiko, kad jis suprastų mašinos elgesį ir priprastų prie naujo bolido. Po puikiaus pasirodymo Baku, jis daugau nepasiekė ypatingų rezultatų“.

Birželio pabaigoje Nico Hulkenbergas vedė savo ilgametę draugę – lietuvę Eglę Ruškytę ir po trijų mėnesių pora žada susilaukti vaiko.

Nico Hulkenbergas: „Tai svarbus įvykis, visiškai naujas iššūkis ir gyvenimo patirtis man ir mano žmonai. Rudenį mums gims maža mergaitė – žinoma, su nekantrumu mes laukiame jos atėjimo. Mūsų gyvenimas pasikeis, bet mes susitvarkysime. Mes dar nesugalvojome vardo mažylei - turime kelis variantus ir dar svarstome, bet kol kas nieko nenusprendėme.

Mes kol kas liekame gyventi Monake. Aš gyvenu ten jau šešerius metus, Mes su žmona gerai įsikūrėme, mums čia yra komfortiška. Abejoju, kad artimiausiu laiku mes keisime gyvenimo vietą, bet perspektyvoje, kai jau turėsime keletą vaikų., mes gal perskraustysime kur nors arčiau gamtos. Vienu iš variantų galėtų būti Lietuva“.

Nico Hulkenbergas
Pilotas: Nico Hulkenbergas 2021 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 34 m.
Plačiau

Komentarai (4)
TomTom
IP: a8f4fe0 | 07/09 19:15 Atsakyti
Ka jus cia apie kokius Mersus snekat?? Hulke su Egle ir vaikais Lietuvoj gyvent planuoja!! :)) Isivaizduoju musiskius maximkej mokancius Hulka vairuot ir aiskinancius kaip reikejo lenkt koki aferista Hamiltona. Aferista, nes sutiko ne bet ka o F1fana ir Seth fina bankukinu skyriui :D
jojojo
IP: 8843883 | 07/09 17:41 Atsakyti
7 čempionų titulai, blogai veikia komanda :D Tokios nesąmonės dar negirdėjau. Juk aiškiai sako Hulkenbergas, specialiai buvo pakeistas reglamentas nepalankus Aston Martin ir tuo pačiu Mersam po jų kopijavimo skandalo, o RB dar labiau nuskilo ir tai, kad keičiasi reglamentas, kas reiškia, kad bolido koncepcijai pakeisti nėra lėšų.
eustachijus
IP: 804eef8 | 07/09 13:16 Atsakyti
Atmintis trumpa, iki austrijos mb keliuose etapuose darė ką norėjo su rb
As..
IP: 1d83234 | 07/09 12:46 Atsakyti
O jei pasakius tiesiai šviesiai, ko nei vienas šioje komandoje nesugeba, tai: mechanikai ir inžinieriai RnB dirba kurkas geriau. Nes ponaičių sukurta smodelis, kuris juos vedė tiek sezonų į priekį - nebepavelka aukščiausio lygio, taigi Mercedes "pramiegojo" tobulėjimą, nes ant laurų lapų lengva užsnūsti. Tikiuosi, graitai ir kitos komandos pavys Mercedes techninį lygį, o tada bus dar įdomesnės kovos.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas