N. Hulkenbergas: mūsų tikslas Japonijoje – uždirbti kuo daugiau taškų (3)

N. Hulkenbergas: mūsų tikslas Japonijoje – uždirbti kuo daugiau taškų
logo 2019 Spalio 08 d. 13:49, Renault Sport

Nico Hulkenbergas uždirbo taškus visuose etapuose po vasaros pertraukos ir tikisi įtvirtinti šią sėkmę ir Japonijoje...

  • Kuo jums patinka Japonijos GP etapas?
  • Šis GP yra unikalus, vienos iš labiausiai laukiamų lenktynių per visą sezoną. Viskas, kas su jomis susiję, daro jas ypatingomis. Suzuka – viena iš geriausių trasų visame tvarkaraštyje, vietos sirgaliai – vieni iš pačių emocionaliausių ir aistringiausių, mylinčių „Formulę-1“. Bet kokiu oru ir bet kokiu paros metu jie mus palaiko, o tai labai malonu. Aš visuomet su malonumu lenktyniaudavau Suzukoje. Ši trasa patinka daugeliui pilotų. Ji labai sudėtinga. Ratas Suzukoje su šiuolaikine „Formulės-1“ mašina – tai kažkas neįtikėtino. Kiekvienas sektorius pereina į kitą, ten yra aukščio skirtumai ir keletas labai įdomių posūkių – Degner, Spoon, 130R. Be to, dėl dažno krypties keitimo ten yra sudėtinga fiziškai. Suzukoje svarbus lenktynininko meistriškumas – norint parodyti gerą rato įveikimo laiką, reikia viską padaryti teisingai.
  • Kokia atmosfera komandoje po Singapūro ir Rusijos GP etapų?
  • Singapūre ir Rusijoje mes galėjome pasiekti daugiau – mes turėjome aukštas pozicijas kvalifikacijoje ir puikų tempą. Mes toliau tęsiame kovą dėl 4 vietos Konstruktorių įskaitoje. Reikia susikoncentruoti ties kiekvienomis lenktynėmis ir siekti maksimalių rezultatų kiekvieną savaitgalį. Sekmadieniais reikia dirbti be klaidų, bet kai kurie ankstesni praradimai buvo susiję su faktoriais iš mano pusės, taip pat – iš komandos pusės, o taip pat su momentais, kurių mes negalėjome kontroliuoti. Mūsų tikslas Japonijoje – uždirbti kuo daugiau taškų.

 

 


Komentarai (3)
sambobmhs logo rėmėjas
| 10/08 16:57 Atsakyti
Iš tuščio į kiaurą...
maxpower
| 10/08 16:28 Atsakyti
vietos sirgaliai – vieni iš pačių emocionaliausių ir aistringiausių, mylinčių „Formulę-1“

Visi pilotai visada :)
Rimvydas Rozenas_2
| 10/08 13:59 Atsakyti
Nu pažiuresem ant kiek tu meistriškas.
O antra neužtenka uždirbt kuo daugiau tašku-dar reik melstis kad maclai neuždirbt nieko,nes po taškeli ar du gaunant daugiau nelabai ar spesit pavyt
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas