N. Hulkenbergas: paprastai aš pranokdavau komandos draugą (1)

N. Hulkenbergas: paprastai aš pranokdavau komandos draugą
logo 2019 Vasario 19 d. 11:38, Renault Sport

„Renault“ pilotas Nico Hulkenbergas džiaugiasi, jog naujame sezone jam teks konkuruoti ir su pajėgiu ekipos draugu Danieliu Ricciardo.

31-erių vokietis dalyvo daugiau nei 150 „Formulės-1“ „Grand Prix“ etapų ir kovojo petis į petį su Rubensu Barrichello, Paulo di Resta, Estebano Gutierrezu, Sergio Perezu ir Jolyonu Palmeru.

Vis dėlto septynių „Grand Prix“ etapų nugalėtojo Danielio Ricciardo atvykimas yra ypatingas įvykis, mano N. Hulkenbergas.

Anot piloto, australo prisijungimas motyvavo visą „Renault“ komandą.

„Ko gero, kad taip, tai pirmas realus kartas, kai mano ekipos draugu tapo „Grand Prix“ laimėtojas.

Praeityje važiavau kartu su Rubensu, tačiau tai - nesulyginami dalykai. Štai kodėl tai bus geresnis išbandymas“, - teigė N. Hulkenbergas.

„Matysime, kaip viskas klostysis. Iki šiol per savo karjerą aš paprastai nuveikdavau pakankamai, kad nugalėčiau tą kitą vyruką.

Ricciardo yra šaunus kolega, kurį aš pažįstų jau ilgą laiką. Mes abu esame patyrę, todėl žinosime kaip susidoroti su artėjančiais iššūkiais.“

Komentarai (1)


fnatic
| 2019 Vasario 20 d. 20:51
Nu bet koks šūdo malimas per visas stovyklas. Išskyrus gal Mercedes, visi vieni kitus įveiks, nebus pilotais nr2 ir "aš visus įveikdavau, tai kodėl dabar neįveiksiu"...
×

F-1.lt pulsas