N. Hulkenbergas pasiruošęs dar kartą pakeisti L. Strollą (1)

N. Hulkenbergas pasiruošęs dar kartą pakeisti L. Strollą
logo Spalio 22 d. 13:31, Racing Point

Praėjusiame etape Vokietijoje dėl sveikatos problemų lenktyniautį negalėjusį Lance'ą Strollą pakeitęs Nico Hulkenbergas yra pasiruošęs lenktynėms Portugalijoje.

L. Strollas trečiadienį atskleidė, kad po Eifelio GP jam buvo nustatytas koronavirusas, tačiau paskutinis jo testas buvo neigiamas ir kanadietis yra pasiruošęs lenktynėms Portugalijoje.

Vis tik „Racing Point“ nori išvengti netikėtumų, su kokiais susidūrė Vokietijoje, ir į Portugaliją iškart atsivežė N. Hulkenbergą, kuris vėl pakeistų L. Strollą, jei šis negalėtų dalyvauti lenktynėse.

„Hulkenbergas ir vėl yra su komanda. Manau, kitos komandos taip pat pradėjo galvoti apie rezervinių pilotų kvietimą į lenktynes. Šiuo metu tai yra visiškai logiška“, – ketvirtadienį kalbėjo „Racing Point“ vadovas Otmaras Szafnaueris.

„Strollas neseniai sulaukė neigiamo testo. Galimybė, kad dabar jo testas bus teigiamas yra maža, bet ji nėra nulinė“, – pridėjo O. Szafnaueris.


Komentarai (1)
ddt
IP: 21ec4ad | 10/22 17:44 Atsakyti
Perfrazavus vieno komentatoriaus pateiktą VBS istoriją - viskas paprasta: svarbiausia pagrasink teisinkais su dideliais ieškiniais, ir žiūrėk, testas pasidarys neigiamas :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas