N. Mazepiną „Haas“ komandoje gali pakeisti A. Giovinazzi

N. Mazepiną „Haas“ komandoje gali pakeisti A. Giovinazzi
logo 2022 Vasario 28 d. 21:49, Sauber

Nutraukus sutartį su Nikita Mazepinu, jo vietą „Haas“ komandoje gali užimti buvęs „Alfa Romeo“ ekipos lenktynininkas Antonio Giovinazzi.

Po Rusijos invazijos į Ukrainą, iškilo abejonių dėl tolimesnės N. Mazepino ateities JAV komandoje.

Iki šiol nėra aišku ar rusų kompanijos „Uralkali“ logotipus pamatysime ant „Haas“ bolido paskutiniuose priešsezoniniuose F-1 bandymuose Bahreine, kurie prasidės kovo 10 d. Jei rėmimo sutartis bus nutraukta, N. Mazepinas praras vietą JAV ekipoje. Būtent „Uralkali“, kurios savininkas yra sportininko tėvas Dmitrijus Mazepinas, moka už N. Mazepino vietą „Haas“ komandoje.

Barselonoje vykusių bandymų metu „Haas“ vadovas Guentheris Steineris neslėpė, kad klausimas dėl N. Mazepino sutarties turi būti išspręstas. Jis taip pat užsiminė, kad iš ekipos pasitraukus rusui, visų pirma bus skambinama komandos atsarginiam pilotui Pietro Fittipaldi.

P. Fittipaldi yra atstovavęs „Haas“ komandai dvejose lenktynėse, kuomet 2020 m. ekipoje pakeitė susižeidusį Romainą Grosjeaną.

Vis dėlto Italijos žiniasklaida skelbia, kad N. Mazepiną greičiausiai pakeis „Ferrari“ atsarginis pilotas A. Giovinazzi. Pastarasis yra labiau patyręs nei P. Fittipaldi. Italas yra startavęs 62-ose F-1 lenktynėse ir iškovojęs 21 tašką.

A. Giovinazzi šiemet lenktyniauja „Formulės-E“ čempionate. Bet kaip teigiama italų žiniasklaidoje, sportininko sutartyje yra punktas, leidžiantis nutraukti galiojančią sutartį tuo atveju, jei italui atsiras galimybė sugrįžti į F-1.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983