N. Rosbergą nustebino „Mercedes“ persvara prieš kitus (3)

N. Rosbergą nustebino „Mercedes“ persvara prieš kitus
logo 2015 Rugsėjo 04 d. 23:13, Daimler
Mercedes“ piloto Nico Rosbergo teigimu, jis ir komanda liko nustebinti persvara prieš varžovus Monzos (Italija) trasoje.
Penktadienį vykusių treniruočių metu geriausią rezultatą abiejuose važiavimuose užfiksavo Lewisas Hamiltonas. Trečią vietą užėmęs „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis ryte nuo brito atsiliko pusantros sekundės, o po pietų – daugiau nei puse sekundės.
„Taip, mes esame nustebinti“, – sakė N. Rosbergas.
„Kol kas čia atrodome labai greiti. Esu tuo patenkintas. Lewisas buvo greitas visą laiką. Tačiau imituojant kvalifikacinius važiavimus, mus skyrė mažas laiko tarpas. Viskas gerai, judame teisinga kryptimi.“
„Šiandien ne viskas susiklostė taip, kaip aš to norėjau. Rytoj turėsiu dar vieną šansą. Paskutinėse treniruotėse mane ir Lewisą skyrė mažas laiko tarpas. Tad rytoj turėsiu gerą progą.“

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tribeca
| 09/05 14:00 Atsakyti
As tikras kad jie vaziavo visa laika prisuke kraneli kad jiems nenutiktu taip kaip nutiko Red Bull dominavimo laikais, kai FIA nuo Red Bull bolido lupo dalis kad jie taip nebedominuotu.
SmOg3R
| 09/05 10:30 Atsakyti
Rimvydai, tai papasakok iš kur žinai kaip jie važiavo. Iš kur taip tikras, kad jie nevažiavo prisukę variklio iki minimumo ir turėjo tokią pat persvarą kaip anksčiau su standartiniu režimu?
Rimvydas Rozenas
| 09/05 07:14 Atsakyti
tai kad ta persvara visada buvo panasi ,ner ce ko ir benustebt,proga gal ir tures tik sancu tai nelabai manau.
×

TOP naujienos