N. Rosbergas: bolide jaučiausi puikiai (3)

N. Rosbergas: bolide jaučiausi puikiai
logo 2016 Birželio 19 d. 22:38, Daimler
Pergalę Baku miesto trasoje iškovojęs Nico Rosbergas sakė, kad lenktynių metu pilotuodamas „Mercedes“ bolidą jautėsi puikiai. Vokietis taip pat patvirtino, kad jis buvo susidūręs su tokiomis pačiomis problemomis, kaip ir Lewisas Hamiltonas.
„Ne, lenktynių metu nebuvo nuobodu. Iškovoti pergalę F-1 varžybose niekada nėra lengva. Tačiau ši diena buvo ypatinga, kadangi bolide jaučiausi puikiai. O taip nutinka tikrai ne dažnai. Bolidas buvo puikus, tad galėjau spausti visų lenktynių metu. Nebuvo jokios rizikos padaryti klaidą, užblokuoti ratus. Tad jausmas buvo tikrai puikus“, – pasakojo N. Rosbergas.
N. Rosbergas patvirtino, kad lenktynių metu jis susidūrė su tokiomis pačiomis problemomis, kaip ir jo komandos draugas Lewisas Hamiltonas.
„Turėjome bėdų su varikliu. Problema ta, kad galiojant apribojimams komanda negali mums suteikti pakankamai informacijos. Jie tik gali pasakyti, kad yra tam tikra problema ir viskas. Žinojau kokia tai buvo problema, tad pasirinkau vieną iš nustatymų ir išjungiau. Po to viskas veikė puikiai.“
[gallery id=1197 rand=rand]

Komentarai (3)


jpm2
| 2016 Birželio 20 d. 12:04
Senukas daug kalba, ir dažnai nepataiko, tačiau ne šiuokart.
aiducci
| 2016 Birželio 20 d. 11:50
Taigi Bernis pasakė kad Hamis čempionas , kad dar neaišku .... ?
jpm2
| 2016 Birželio 20 d. 10:40
Visvien Lulu grečiausiai laimės čempionatą, 80 proc. Lulu / 15 proc. Rosbergas. Visa tai jau tiek kartų matyta ir girdėta, kad net nebeįdomu (jųdviejų konkurencija). Nė dėl to f1 žiūriu :-)
×