N. Rosbergas: C. Sainzas neturi nugalėtojo bruožų

N. Rosbergas: C. Sainzas neturi nugalėtojo bruožų
logo 2022 Birželio 23 d. 11:24, Ferrari

Buvęs „Formulės-1“ pilotas, dabar – televizijos ekspertas Nico Rosbergas pakomentavo Carloso Sainzo ir Maxo Verstappeno dvikovą paskutiniuose ratuose per lenktynes Kanadoje. 2016 m. pasaulio čempionas pagyrė „Ferrari“ lenktynininką už pasaulio čempiono spaudimą, tačiau kartu pažymėjo, kad ispanas neturi tų savybių, kurios reikalingos pasaulio čempiono titului iškovoti.

Nico Rosbergas: „Maxas nuvažiavo kelias nuostabias lenktynes, labai pasitiki savimi ir vairuoja mašiną pačiu aukščiausiu lygiu. Verstappenas idealiai praleido kvalifikaciją itin sudėtingomis sąlygomis, o lenktynėse išlaikė C. Sainzo spaudimą, kurio negalima neįvertinti.

Prie vairo Maxas jautė siaubingus jausmus. Bet jis viską padarė idealiai, o dėl pasirodžiusio saugos automobilio už jo nugaros atsidūrė Sainzas, kuris dėl trijų DRS zonų labai rimtai spaudė olandą. Mažiausia klaida galėjo privesti prie pralaimėjimo, tačiau Maxas puikiai susitvarkė.

Carlosas Sainzas turi visas savybes tapti labai geru lenktynininku, bet šiuo momentu jis neturi bruožų, kurie leistų jam tapti pasaulio čempionu. Šiais metais Charlesas Leclercas buvo greitesnis už ispaną visos lenktynėse.

Carlosas dar turi pasiekti pažangos. Žinoma, dabar ji turi atnaujintą automobilį, prie kurio dar teks priprasti“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 120
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2023 sezono taškai:
Komanda: Ferrari Amžius: 28 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066