N. Rosbergas: didžiuojuosi tuo, kad pavyko nugalėti L. Hamiltoną

N. Rosbergas: didžiuojuosi tuo, kad pavyko nugalėti L. Hamiltoną
logo 2020 Lapkričio 24 d. 18:20, Mercedes

Nuo hibridinės „Formulės - 1“ eros pradžios „Mercedes“ buvo labai dominuojanti komanda. Per visus šiuos metus L. Hamiltonas buvo nugalėtas tik kartą - tuometinio savo komandos draugo N. Rosbergo 2016 metų sezone.

„Norint įveikti Lewisą, reikia viską padaryti 100%. Tai reikalauja visiško atsidavimo ir tobulybės. Tokią formą reikia išlaikyti visą sezoną. Man pavyko jį įveikti viename sezone ir aš tuo labai didžiuojuosi. Kuo daugiau pergalių jis pelno, tuo labiau suprantu, kaip sunku buvo jį nugalėti“, - pasakojo F-1 čempionas.

„Kelis kartus teko matyti jo įgūdžius iš labai arti ir galiu patvirtinti, kad tokiomis sudėtingomis sąlygomis, Hamiltonas yra tiesiog geriausias“, - komentavo N. Rosbergas, sakęs, kad mėgavosi Turkijos lenktynėse matytu vaizdu.

Tačiau N. Rosbergas nenori pasakyti to, kad L. Hamiltonas yra geriausias visų laikų F-1 lenktynininkas: „Be Michaelio ir Lewiso, yra ne vieną F-1 istorijos knygos puslapį savo išskirtine karjera „pažymėjęs“ A. Senna, J. M. Fangio ir daugelis kitų lenktynininkų... Tiesiog sunku pasakyti, kuris iš jų yra geriausias. Visi jie savaip unikalūs“, - baigdamas pridūrė Rosbergas. Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749